BETFAN BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu betfan

Bukmacher Betfan jest dość młodym bukmacherem na polskim rynku, bowiem licencję od Ministra Finansów uzyskał w październiku 2018 roku. O wejściu z przytupem w świat bukmacherski mogą świadczyć nagrody Polish Gaming Aces 2019 – w kategoriach „Debiut roku” oraz „Kampania marketingowa roku”, jakie otrzymał Betfan. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie graczy do siebie są wszelkie bonusy. Opisywany przez nas bukmacher jest w tej dziedzinie jednym z najlepszych, a może nawet najlepszy. Oprócz rozmaitych promocji firma oferuje ponad 1,5 miliona zakładów miesięcznie. Nie tylko zakłady na sporty tradycyjne, ale również elektroniczne, gry wirtualne, wydarzenia kulturalno-polityczne oraz funkcje My Bet. Przeczytaj czym jest Betfan bonus bez depozytu!

BETFAN BONUS POWITALNY – ATRAKCYJNA OFERTA

Przy obecnej ilości dostępnych legalnych bukmacherów w Polsce, bonus powitalny jest najlepszym sposobem na zyskanie dużej ilości graczy. Niewątpliwie, klienci najbardziej cenią sobie takie promocje, w których nie muszą wydać ani złotówki albo takie, w których całe wydane pieniądze wrócą na konto depozytowe. Takimi promocjami są zakład bez ryzyka oraz bonus bez depozytu. Betfan bonus powitalny to promocja skierowana do osób, które jeszcze nigdy nie posiadały konta na tym bukmacherze.

BETFAN CASHBACK DO 600 PLN

Pierwszą promocją na start, jaką opiszemy jest Cashback do 600 złotych. Czym jest Cashback? Cashback to promocja, w ramach której za przegrany zakład, bukmacher zwraca graczowi pieniądze na konto. Czyli krótko mówiąc, Cashback to po prostu zakład bez ryzyka, o którym wspomnieliśmy już powyżej. Należy pamiętać, że zakład bez ryzyka nie zawsze jest darmowym zakładem. Tak jak niektórzy gracze myślą, a ponadto jest obarczony warunkami, które czasem bywają mało zachęcające dla gracza. Musimy się również liczyć z tym, że w przypadku Cashback zwrot stawki nie zawsze wynosi 100% postawionej kwoty. Co więcej, bukmacherzy w przypadku tej promocji są również zobowiązani do odliczenia od stawki zakładu podatek od gry, który wynosi 12% stawki.

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy nigdy nie posiadali konta na Betfan. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji konta na tym operatorze i wpisać kod promocyjny TYPRVIP w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej lub w aplikacji oraz wyrazić zgody marketingowe. Warunkiem zwrotu stawki jest zagranie pierwszego zakładu z salda depozytowego. Minimalna stawka pierwszego zakładu uprawniająca do otrzymania to 50 złotych. Należy pamiętać, że wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 600 złotych. Bonus zostanie dopisany do salda bonusowego automatycznie w momencie rozliczenia kuponu jako przegrany.

Aby przenieść środki z salda bonusowego na saldo depozytowe, gracz musi dokonać 1-krotnego obrotu otrzymanej kwoty. Przy czym kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu musi wynosić 3.80. Czas na obrót bonusu wynosi 7 dni. 

Spis treści

  1. BETFAN BONUS POWITALNY – ATRAKCYJNA OFERTA
  2. BETFAN BONUS OD DEPOZYTU DO 1000 PLN 
  3. BETFAN BONUS BEZ DEPOZYTU – CZY JEST DOSTĘPNY?
  4. BETFAN FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?
  5. FREEBET BETFAN – APLIKACJA MOBLINA 
  6. NIE TRAF EKSTRAKLASY I ROZBIJ BANK NA BETFAN!
  7. BETFAN FREEBET A 'MY BET’
  8. BETFAN FREEBET A CASH-OUT

BETFAN BONUS OD DEPOZYTU DO 1000 PLN 

Betfan jako jeden z nielicznych bukmacherów w swojej ofercie promocyjnej posiada bonus od drugiego depozytu. Co więcej, w przypadku innych bukmacherów, bonus ten jest zazwyczaj równowartości 50% wpłaconej kwoty, a w opisywanym przez nas bukmacherze jest równowartości aż 100% wpłaconej kwoty!! Tak jak w przypadku poprzedniego bonusu, bardzo ważnym warunkiem, o którym zapominają gracze, jest wyrażenie zgód marketingowych. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 100 złotych. Aby otrzymać maksymalny zwrot, czyli 1000 złotych, gracz musi wpłacić 1000 złotych.

W przypadku tego bonusu pieniądze trafiają na saldo bonusowe od razu po depozycie, a nie po rozliczeniu wszystkich spotkań. Warunkiem przyznania bonusu jest zawarcie zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie wpłaconego depozytu, zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2.50. Bonus zostanie odblokowany w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kuponach wchodzących w skład obrotu depozytem, o ile przyznany bonus jest aktywny. Należy pamiętać o tym, że jeśli gracz dokona jakiejkolwiek wypłaty z konta depozytowego w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi dokonać 3-krotnego obrotu promocyjnymi środkami w ciągu 14 dni. Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia musi być na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu musi być na poziomie 2.50, lub wyższym. Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych bukmacherów, warunki obrotu bonusem w Betfan są łatwiejsze i korzystniejsze dla graczy. Oczywiście, nie oznacza to, że są one perfekcyjne, ale mogły być dużo gorsze przy tak wysokiej kwocie 600 złotych. 

BETFAN BONUS BEZ DEPOZYTU – CZY JEST DOSTĘPNY?

Aktualnie Betfan bonusU bez depozytu w swojej ofercie nie posiada. Zatem powstaje pytanie, czy Betfan freebet bez depozytu ma zamiar wprowadzić? Musimy na wstępie zaznaczyć, że nasze rozważania odnoście tej promocji, będą czysto hipotetyczne oraz oparte na naszym własnym doświadczeniu związanym z bukmacherką. Wydaję nam się, że w najbliższej przyszłości Betfan bonus bez depozytu nie wprowadzi. Jest spowodowane to tym, że operator ten w swojej ofercie powitalnej oferuje bardzo wysoki zakład bez ryzyka, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Ponadto firma proponuje jeszcze bonus od drugiego depozytu do 1000 złotych. Patrząc na te promocje startowe, musimy sobie zadać pytanie – Czy wprowadzenie przez Betfan bonus bez depozytu przyniosłoby dużo większe zyski?

Przede wszystkim bukmacher musiałby usunąć jedną z dotychczasowych promocji, a są to promocje, w których gracz najpierw musi coś zagrać, aby coś odzyskać, więc korzyść leży po obu stronach. W przypadku bonusu bez depozytu korzyść leży głównie po stronie gracza. Oczywiście, taka promocja przyciąga wielu nowych graczy, co jest korzyścią dla bukmachera, ale patrząc na to, że ten operator ma już bardzo mocno ustabilizowaną wysoką pozycję na rynku, to po prostu wątpliwe jest, aby taki freebet Betfan wprowadził do swojej oferty. Z drugiej strony, 2 największe firmy bukmacherskie, które totalnie zdominowały rynek bukmacherski, taką promocje mają. Mamy tutaj na myśli Fortunę oraz Totalbet, a więc zatem warto jest rozważyć jak ewentualny Betfan freebet bez depozytu mógłby wyglądać.

BETFAN FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?

Zazwyczaj bonusy bez depozytu opiewają na nieduże kwoty, w przypadku Fortuny jest to 20 zł, zaś w przypadku Totalbet jest to 40 zł. W kwestii Betfan freebet mógłby opiewać na nieco wyższą kwotę, maksymalnie do 50 złotych. Samo przyznanie bonusu pewnie odbywałoby się tak samo jak u większości bukmacherów, czyli za pomocą specjalnego kodu, który trzeba wpisać przy rejestracji. W przypadku obrotu bonusem mamy ułatwioną sprawę, ponieważ praktycznie każdy bonus czy freebet u tego bukmachera wymaga prawie identycznego obrotu. Nie mamy tu tylko na myśli bonusów powitalnych, ale też bonusy z promocji okazjonalnych, a takich ten operator wprowadza najwięcej wśród wszystkich bukmacherów w Polsce. Zatem darmowy zakład zapewne należałoby obrócić 3-krotnie, a różnice jedynie występowałby w kursie minimalnym. Należy pamiętać, że Betfan freebet bez depozytu oferowałby jedynie za samą rejestrację, a więc minimalny kurs kuponu pewnie by był na poziomie 3.80, a może nawet na wyższym.

FREEBET BETFAN – APLIKACJA MOBLINA 

W obecnych czasach, gracze już coraz częściej odchodzą od obstawiania w punktach stacjonarnych, a zaczynają typować przez internet. Pojawiające się w Polsce nowe zakłady bukmacherskie, już nawet nie otwierają punktów naziemnych, a od samego początku stawiają na strony internetowe i apki. Tak zrobił też Betfan, który funkcjonuje jedynie w internecie. Jeżeli chodzi o funkcjonalność, to aplikacja tego bukmachera nie odstaje poziomem od innych, ale ma za to również jeszcze kilka rzeczy do poprawy. Na pewno dużym plusem była tymczasowa promocja, która polegała na pobraniu aplikacji i zagraniu z jej poziomu trzech kuponów.

Freebet Betfan oferował w tej promocji nie tylko nowym graczom, ale także stałym, którzy zainstalowaną aplikację mieli już od bardzo dawna. Promocja została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy, a więc zalecamy bacznie obserwować stronę internetową tego operatora, bo być może taki Freebet Betfan zaproponuje jeszcze raz, a może nawet wprowadzi na stałe. Gdyby firma zdecydowała się wprowadzić taką promocję na stałe, to zapewne byłaby ona skierowana tylko do nowych graczy. Czytaj opinie betfan.

NIE TRAF EKSTRAKLASY I ROZBIJ BANK NA BETFAN!

Pisząc ten artykuł o promocjach na Betfan, po prostu nie możemy nie wspomnieć o jednej z najlepszej promocji, jaką kiedykolwiek wymyślił jakiś polski bukmacher. Bukmacher ten wyszedł zupełnie z innowacyjnym pomysłem, który polegał na nie trafieniu typów. W puli nagród było aż 150 tysięcy złotych do podziału. W tej promocji wystarczyło, że gracz nie trafi wyników wszystkich meczów ekstraklasy w danej kolejce. Co więcej, Betfan poszedł krok dalej i oferował bonus nawet dla tych, którzy trafili jeden albo dwa typy, przez co bardzo mało graczy w tej promocji było przegranych. Jeśli gracz trafił jeden typ, to zgarnął bonus 50 złotych, zaś jeśli trafił 2 typy, to otrzymał bonus 15 złotych. Obrót bonusem w przypadku tej promocji był praktycznie taki sam jak w przypadku innych, czyli 3-krotny. Z kolei minimalny kurs ogólny kuponu musiał być na poziomie 3.80 lub wyższym. 

Chyba nikt się nie spodziewał tak pozytywnego odbioru tej promocji. Od momentu ogłoszenia jej przez Betfan, na forach bukmacherskich zaczęło aż wrzeć od pozytywnych komentarzy na jej temat. Ponadto zaczęły tworzyć się liczne dyskusje odnośnie typów zaliczających się do tej promocji. Każdego dnia trwania meczów w polskiej lidze, gracze na bieżąco chwalili się swoją nieskutecznością, co wywoływało dużo uśmiechów na ich buziach. Krótko mówiąc, promocja przyniosła duże zyski bukmacherowi, a graczom dostarczyła dużo rozrywki. Bardzo prawdopodobne jest, że Betfan powtórzy jeszcze tę promocję.

BETFAN FREEBET A 'MY BET

My Bet polega na stworzeniu własnego typu. Zakład ten może dotyczyć zarówno rozgrywek sportowych, jak i wydarzeń kulturalnych oraz politycznych. Jak zrobić własny zakład? Aby zakład został dodany do oferty należy wejść z poziomu aplikacji, bądź strony internetowej w zakładkę My Bet. Następnie musimy wypełnić formularz, w którym trzeba podać swój adres E-mail oraz oczywiście treść zakładu. Analitycy rozpatrzą propozycje zakłady w czasie nie dłuższym niż 24 godziny. Zazwyczaj jednak trwa to zaledwie kilkadziesiąt minut.

Po jej pozytywnej weryfikacji bukmacher wyśle do nas maila z informacją zwrotną oraz doda go do oferty. Taką funkcję posiada również kilku innych operatorów. Ale często w ich przypadku zakłady specjalne, takie jak właśnie My Bet – nie kwalifikują się do obrotu bonusów czy też darmowych zakładów. W kwestii opisywanego przez nas bukmachera jest inaczej i zakłady specjalne zaliczają się do obrotu. Zatem jeśli dostaniemy od Betfan freebet, to śmiało możemy skorzystać z tej funkcji.

BETFAN FREEBET A CASH-OUT

Wielu nowych graczy często stawia przed sobą pytanie – Na czym polega Cash-out? Cash-out pozwala na zamknięcie kuponu i wypłacenie części wygranej, bez czekania na zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń. Należy pamiętać, że korzystając z Cash-out gracz jednocześnie rezygnuje z wygrany głównej, którą mógł wygrać po zawarciu kuponu. Do zakładów zaliczających się do funkcji Cash-out zawierają się praktycznie wszystkie. Nie ważne czy zakład jest SOLO, AKO, LIVE czy PREMATCH. Jeżeli zakład na kuponie nie jest rozliczony jako przegrany i każdy typ jest wciąż ofercie, wówczas możemy skorzystać z opcji Cash-out. 

Aby skorzystać z funkcji Cash-out, kupon musi zostać zagrany z salda głównego, a nie z salda bonusowego. Oznacza to, że jeśli otrzymamy od Betfan freebet, to grając za niego, nie będziemy mieli możliwości skorzystania z tej funkcji. Maksymalna kwota możliwa do wypłaty przy pomocy usługi Cash-out wynosi 2279,99 PLN, a więc widzimy, że ma ona pewne ograniczenia. Oczywiście nie zmienia to faktu, że ta funkcja jest bardzo korzystna dla graczy.

BETFAN GRA BEZ PODATKU  

Zakłady bukmacherskie bez podatku to coś, co zdecydowanie jest warte uwagi. Zwłaszcza że taka forma promocji dla gracza nie pojawia się zbyt często. Zatem – Na czym polega gra bez podatku? Polega na zrekompensowaniu graczowi obniżonego współczynnika odpowiadającego podatkowi od gier, którego stawka wynosi 12%. W praktyce oznacza to, że w przypadku wygranego przez gracza zakładu, współczynnik ulega zmianie z 0.88 na 1.0.

Betfan od samego początku bardzo mocno reklamował u siebie grę bez podatku. Obecnie bukmacher wycofał ją z oferty i proponuje ją okazjonalnie, zazwyczaj na jakieś wielkie wydarzenia. Gra bez podatku oczywiście też ma pewne warunki. Aby uruchomić grę bez podatku gracz musiał zawrzeć kupon z salda głównego. Kupon musiał zawierać minimum 3 zdarzenia z kursami co najmniej 1.35. Jeżeli Betfan przywróci grę bez podatku, to zapewne będzie mieć ona identyczne warunki.

BETFAN BONUS BEZ DEPOZYTU OPINIE GRACZY

Przeglądając fora bukmacherskie możemy zobaczyć znaczną większość pozytywnych opinii odnośnie tego bukmachera. Sam Betfan zaledwie po roku swojej działalności otrzymał dwie prestiżowe statuetki. Zdecydowanie pokazuje to w jak szybkim tempie bukmacher się rozwija. Jeżeli chodzi o marketing, to operator ten obecnie nie ma sobie równych. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak duża rolę obecnie odgrywa marketing. 

Dwoma najważniejszymi czynnikami wpływającymi na opinie graczy są promocje oraz sama oferta. W kwestii promocji napisaliśmy już wiele. Firma prawdopodobnie w tej dziedzinie jest najlepsza, a już na pewno jedna z najlepszych. W przypadku oferty Betfan również nie ma powodu do wstydu. W kwestii piłki nożnej wachlarz zdarzeń na ten sport jest jednym z najlepszych. Jeśli chodzi o inne sporty drużynowe, to gracze również nie narzekają, a raczej są skłonni do pochwał. Jedynym minusem może być oferta na żużel. Niestety, ale w tej dyscyplinie sportowej Betfan ulega kilku innym bukmacherom. Z kolei ilość zdarzeń u tego operatora na E-sport, jest czymś co należy pochwalić. Niewielu bukmacherów może szczycić się tak bogatą ofertą na sporty elektroniczne jak Betfan.

Podsumowując te wszystkie aspekty i spoglądając na fora bukmacherskie – możemy jednoznacznie stwierdzić, że Betfan cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy. 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1.CZY BETFAN WPROWADZI DO SWOJEJ OFERTY BONUS BEZ DEPOZYTU?

Na ten moment wątpimy, że Betfan bonus bez depozytu wprowadzi do swojej oferty.

2.JAKIE BETFAN OFERUJE BONUSY POWITALNE?

Pierwszym bonusem powitalnym jaki oferuje ten bukmacher jest zakład bez ryzyka od pierwszego depozytu do 600 złotych. Z kolei za drugi depozyt otrzymamy od Betfan freebet do 1000 złotych.