TRAF BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu traf

Firma Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. funkcjonuje od 2010 roku. Jednakże operator dopiero 27 lipca 2019 roku wystartował ze swoją stroną internetową, dzięki czemu można u nich obstawiać przez internet. Wielu z Was, czytając ten artykuł, właśnie teraz dowiedziało się, że taki bukmacher w ogóle istnieje. Z czego to wynika? Z pewnością jedną z przyczyn tego faktu jest to, że Traf oferuje zakłady jedynie na wyścigi konne. Oczywiście, nie jest to główną przyczyną, ponieważ w Polsce jest rzesza graczy, która obstawia gonitwy. Co więcej, bukmacher ten w swojej ofercie posiada zakłady na gonitwy nawet we Francji, co tym bardziej czyni go atrakcyjniejszym. Czy posiada też bonus bez depozytu Traf?

Naszym zdaniem podstawową przyczyną niewiedzy o istnieniu tego operatora jest brak oferowanych przez niego bonusów. Bonusy są najważniejszym aspektem dla graczy przy wyborze bukmachera, także brak jakiegokolwiek pakietu powitalnego, czy nawet okazjonalnych bonusów dla stałych graczy nie pozwoli na bycie nawet średniakiem wśród bukmacherów. W niniejszym artykule poddamy analizie bukmachera Traf, a w szczególności rozważymy, jakie promocje mogłaby firma wprowadzić, aby zyskać więcej graczy. Czy jedną z takich promocji mógłby być freebet Traf?

TRAF BONUS POWITALNY

Bonus powitalny jest nieodłącznym elementem oferty bukmacherów. Na chwilę obecną prawie wszyscy legalni bukmacherzy posiadają pakiet powitalny dla swoich nowych graczy. Piszemy „prawie”, ponieważ Traf jest jedynym operatorem, który nie posiada bonusów powitalnych! Zazwyczaj buki decydują się na 2 bonusy powitalne, a czasami nawet na 3. Najczęściej stosowanymi promocjami są: zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Niekiedy firmy decydują się na wprowadzenie bonusu bez depozytu i może to byłoby dobrym rozwiązaniem dla tego bukmachera? Myślimy, że nawet wdrożenie przez Traf gry bez podatku na jakiś określony czas dla nowych graczy byłoby czymś, co z pewnością klienci by docenili. Czytaj traf bonus powitalny.

Spis treści

  1. TRAF BONUS POWITALNY
  2. TRAF CASHBACK
  3. TRAF BONUS BEZ DEPOZYTU
  4. TRAF FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?
  5. TRAF FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

TRAF CASHBACK

CASHBACK to inna nazwa zakładu bez ryzyka. Na czym więc polega CASHBACK? Zakład bez ryzyka to promocja, w ramach której za przegrany zakład, bukmacher zwraca graczowi pieniądze na konto. Należy pamiętać, że CASHBACK nie zawsze jest darmowym zakładem, a ponadto jest obarczony warunkami, które czasem bywają mało zachęcające dla gracza. Musimy się również liczyć z tym, że w przypadku zakładu bez ryzyka zwrot stawki nie zawsze wynosi 100% postawionej kwoty. Co więcej, bukmacherzy w przypadku tej promocji są również zobowiązani do odliczenia od stawki zakładu podatek od gry, który wynosi 12% stawki. Zazwyczaj maksymalny zwrot stawki, jaki może otrzymać gracz, wynosi kilkaset złotych, a więc jest to z pewnością kosztowna promocja dla firm. Niemniej jednak jest to ulubiona i z pewnością najbardziej przyciągająca graczy promocja, co w długoterminowej perspektywie może przynieść zysk bukmacherom. 

Jeśli Traf zdecydowałby się na wprowadzenie zakładu bez ryzyka, to zapewne odebranie go odbyłoby się w tradycyjny sposób jak u każdego bukmachera. Wobec tego, należałoby dokonać pełnej rejestracji, wpisać specjalny kod w wyznaczonym polu podczas tej rejestracji oraz wyrazić zgody marketingowe. Następnie, gracz musiałby dokonać pierwszego depozytu na podaną w regulaminie kwotę oraz zagrać z tych wpłaconych pieniędzy kupon. Jeżeli kupon okazałby się przegrany, bukmacher zwróciłby nam pieniądze na konto depozytowe lub bonusowe, w zależności od warunków podanych w regulaminie promocji.

TRAF BONUS BEZ DEPOZYTU

W ostatnim czasie nowo powstające zakłady bukmacherskie coraz rzadziej decydują się na  zaproponowanie na start bonusu bez depozytu. Jeżeli się przyjrzymy dokładnie, to taką promocję posiada m.in. Totalbet, Fortuna czy LVBet, a więc operatorzy, którzy już funkcjonują od lat na polskim rynku bukmacherskim. Wynika to oczywiście z tego, że gracze są bardziej usatysfakcjonowani z zakładu bez ryzyka. Z drugiej strony, dla takiego bukmachera jak Traf, inwestycja w bonus bez depozytu mogłaby przynieść wymierne korzyści. Przede wszystkim mogłaby spowodować większe zainteresowanie tym operatorem. Wobec tego, na czym w ogóle polega bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to promocja bukmacherska, w której gracz otrzymuje od danego bukmachera pewną sumę pieniędzy za samo założenie u niego konta. Zazwyczaj nie jest to duża kwota i waha się pomiędzy 20 a 40 złotymi. Czasami spotykacie tę promocję pod nazwą freebet i jest ona jak najbardziej poprawna. Tylko paru bukmacherów w Polsce ma tę promocję w ofercie powitalnej dla nowych klientów. Nie znamy się aż tak dobrze na marketingu, ale zważywszy na to, że wyścigi konne są niszowym sportem w naszym kraju, taki bonus bez depozytu Traf mógłby zainteresować osoby, które nigdy do tej pory nie obstawiały gonitw konnych.

TRAF FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?

Jeśli Traf bonus bez depozytu wprowadziłby do swojej oferty powitalnej, to zapewne opiewałby na kwotę maksymalnie 30-40 złotych. Tak jak w przypadku innych promocji, odbiór darmowego zakładu odbywałby się w identyczny sposób. Wobec tego, aby odebrać bonus, trzeba by było założyć konto, wyrazić zgody marketingowe oraz wpisać specjalny kod w odpowiednim miejscu podczas rejestracji. Po przyznaniu darmowego zakładu, bukmacher będzie wymagał od nas, abyśmy go kilkukrotnie obrócili. W przypadku tej promocji, Traf freebet oferuje praktycznie za darmo, a więc warunki obrotu mogą być bardzo wymagające. Musimy pamiętać, że operatorzy w regulaminach różnych promocji zawsze zawężają wachlarz zakładów zaliczających się do obrotu. Zazwyczaj wygląda to tak, że nie można zagrać zdarzenia na sporty wirtualne. Zatem należy się spodziewać, że Traf również ograniczy wachlarz zakładów zaliczających się do obrotu, pomimo tego, że oferuje jedynie zakłady na wyścigi konne. 

TRAF FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

Kolejnym dużym minusem bukmachera Traf jest brak aplikacji mobilnej. W obecnych czasach wydaje się to być aż nieprawdopodobne, ale niestety jest to prawdą. Aplikacje mobilne współcześnie odgrywają bardzo ważną rolę. Aktualnie możemy na nich typować mecze na żywo, odbierać bonusy, a przede wszystkim działają one płynniej od stron internetowych oraz nie trzeba stać w kolejkach w punkcie naziemnym. Co więcej, w aplikacjach możemy już obejrzeć nawet mecz, który nie jest transmitowany w telewizji. W przypadku opisywanego przez nas bukmachera, pokazywanie wyścigów konnych w aplikacji byłoby z pewnością czymś bardzo ciekawym i innowacyjnym, co tym bardziej nas dziwi czemu ten operator nie stworzył jeszcze swojej apki.

Czasami bukmacherzy za pobranie aplikacji oraz zagranie z jej poziomu kuponu oferują darmowy zakład. Oczywiście, nie opiewa on na duże kwoty, zazwyczaj maksymalnie do 20 złotych, jak w przypadku Noblebet czy Superbet. Zatem, jeśli Traf freebet wprowadziłby za pobranie aplikacji (o ile w ogóle ją stworzy) i zagranie z jej poziomu kuponu, to opiewałby on na kwotę mniejszą niż 40 złotych. Wynika to z tego, że Noblebet i Superbet oferują największy bonus za ten rodzaj promocji, a jak wiemy, są jednymi z największych polskich bukmacherów. Musimy pamiętać, że tak jak w przypadku innych promocji, darmowy zakład Traf należałoby kilkukrotnie obrócić.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy Traf bonus bez depozytu posiada w swojej ofercie?

Niestety, ale Traf bonus bez depozytu nie posiada w swojej ofercie. Musimy również zaznaczyć, że ten operator w ogóle nie posiada żadnego bonusu.

2. Na jakie dyscypliny sportowe Traf posiada ofertę?

Bukmacher Traf oferuje zakłady jedynie na wyścigi konne organizowane zarówno w Polsce, jak i we Francji.