BetCris kod promocyjny

kod promocyjny betcris

Bukmacher BetCris to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Kod promocyjny BetCris – jaki jest kod bonusowy? Bukmacher BetCris – czym wyróżnia się wśród konkurencji? Bonus powitalny BetCris – jaki jest bonus na start BetCris? Aplikacja BetCris – czy jest dostępna apka BetCris iOS i Android?

Kod promocyjny BetCris TYPERVIP
Bonus na start BetCris 1400 PLN
Gra bez podatku AKO (min. 3 zdarzenia)
Bonus urodzinowy 20 PLN
Aplikacja mobilna Android, iOS

Bonus na start BetCris

Większość bukmacherów stara się dogadzać swoim klientom sporą liczbą bonusów na start. Najczęściej w zakładce „Promocje” lub „Bonusy” spotkać można zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty – są to dwa najpopularniejsze pakiety powitalne dla klientów, którzy rejestrują konto za pomocą kodu bonusowego. Zakłady bukmacherskie BetCris postawiły na promocję podzieloną na pięć segmentów. Wszystkie otrzymasz po wprowadzeniu naszego kodu promocyjnego BetCris o treści TYPERVIP.

Pierwszy z nich to bonus od wpłaty. Wymaga on dokonania depozytu na min. 50 zł. BetCris podwaja stawkę zakładu netto aż do kwoty 400 PLN. Drugi benefit, który otrzymamy za kolejną wpłatę to freebet o wartości 50 PLN w przypadku przegranej zakładu. Trzecia promocja to bonus od stawki wynoszący 50% do 400 PLN. Czwarty profit dla nowych graczy to freebet w wysokości 50 PLN za przegrany zakład. Na sam koniec, gdy już wykorzystasz wszystkie promocje, zgarniesz bonus od piątej wpłaty w formie 50% do 500 PLN równego połowie stawki netto zakładu. Jaki jest łączny pakiet powitalny BetCris z kodem TYPERVIP? Nie jest to suma, która zwaliłaby z nóg, ponieważ dla porównania, bonus Totalbet na start daje aż 5040 zł, a LVBet 3353, ale uważamy, że bonus na start BetCris z kodem promocyjnym BetCris jest warty uwagi przede wszystkim ze względu na przystępne warunki obrotu.

Spis treści

 1. Bonus na start BetCris
 2. Kod promocyjny BetCris
 3. Warunki każdego bonusu BetCris
 4. Aplikacja BetCris
 5. Czy bonus na start BetCris można wykorzystać w aplikacji?
 6. Dodatkowe metody płatności
 7. BetCris bukmacher bez podatku?
 8. BetCris opinie graczy

Kod promocyjny BetCris

Kod promocyjny BetCris, czyli w jaki sposób nowy bukmacher stara się zachęcić graczy do założenia u nich konta i regularnej gry? Trzeba przyznać, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce systematycznie się powiększa, a co roku jesteśmy świadkami debiutów firm. Te wiedzą, że może być ciężko się przebić, jeśli nie zastosują atrakcyjnych promocji, takich jak kod bonusowy czy freebety na start. Jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o kod promocyjny BetCris?

Z kodem bonusowym TYPERVIP odbierzesz pięć bonusów od pięciu kolejnych wpłat na minimum 50 zł, w tym dwa freebety na łączną wartość 100 PLN w przypadku przegranych zakładów. Na czym polega pakiet powitalny BetCris? Po wpisaniu kodu TYPERVIP przy zakładaniu konta w polu „kod promocyjny” i przejściu pełnego procesu rejestracji, mamy 45 dni na wykorzystanie wszystkich bonusów. Bonusy otrzymujemy w odpowiedniej kolejności:

 1. Po 1. wpłacie (min. 50 zł) – bonus 100% stawki pierwszego zakładu do 400 zł,
 2. Po 2. wpłacie (min. 50 zł) – freebet 50 zł w przypadku nietrafionego zakładu,
 3. Po 3. wpłacie (min. 50 zł) – bonus 50% stawki zakładu do 400 zł,
 4. Po 4. wpłacie (min. 50 zł) – freebet 50 zł w przypadku przegrania zakładu,
 5. Po 5. wpłacie (min. 50 zł) – bonus 50% stawki zakładu do 500 zł

Nasz BetCris kod promocyjny gwarantuje również freebet urodzinowy w wysokości 20 PLN. Wystarczy, że dokonasz dowolnego depozytu i zagrasz co najmniej jeden kupon za min. 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami. Freebet należy wykorzystać na kuponie pojedynczym z kursem co najmniej 1.80.

Sprawdź również: Kod promocyjny GoPlusBet

Warunki każdego bonusu BetCris

BetCris uwzględnił w regulaminie, jakie ligi i turnieje możemy obstawiać za przyznane bonusy. Warto się z tym zaznajomić, aby nie popełnić błędu i nie postawić zdarzenia, które nie będzie liczyło się do promocji. Aby Twój kupon był brany pod uwagę do rozliczania bonusu, musi zostać postawiony na następujące rozgrywki sportowe:

Ponadto warunki zakładu uruchamiającego zdobycie bonusu to:

Bonus BetCris 100% stawki do 400 PLN z kodem TYPERVIP

Kod promocyjny BetCris jest kolejnym na rynku, który gwarantuje powiększenie środków przy wpłacie depozytów. Bonus w BetCris różni się jednak od standardowej formy tego benefitu. Standardowo u większości legalnych bukmacherów gracz otrzymuje podwojenie środków np. przy wpłacie 100 zł, dostajemy drugie tyle w gratisie do wykorzystania na zakłady spełniające warunki regulaminu. W BetCris wszystkie pięć bonusów aktywuje się przy wpłacie min. 50 zł, ale jego kwota uzależniona jest od stawki zakładu. W teorii możemy wpłacić 100 zł i zagrać tylko za 50 zł. W takim przypadku otrzymamy bonus w wysokości 50 zł.

Jak odebrać bonus 100% stawki do 400 PLN:

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym BetCris o treści TYPERVIP,
 2. Wpłać min. 50 zł,
 3. Obstaw zakład spełniający warunki kuponu bonusowego, które opisaliśmy wyżej,
 4. Minimalna kwota bonusu to 44 PLN.

Dodatkowe informacje:

Freebet BetCris 50 PLN od 2. depozytu

Po wpłacie drugiego depozytu na min. 50 zł, gracz zgarnia freebet w wysokości 50 zł, jeśli jego kupon okaże się przegrany.

Jak odebrać freebet BetCris 50 PLN:

 1. Po pierwszym depozycie i wykorzystaniu bonusu dokonaj drugiej wpłaty na min. 50 zł,
 2. Obstaw zakład spełniający warunki dotyczące rozgrywek oraz kursu za min. 50 zł,
 3. Freebet 50 PLN zgarniesz w momencie nietrafionego zakładu,
 4. Freebet podlega 1-krotnemu obrotowi na kuponie SOLO i kursie min. 1.80,
 5. Wydarzenia na kuponie muszą spełniać warunki opisane wyżej,
 6. Czas na obrót to 3 dni od momentu otrzymania freebetu.

BetCris bonus 50% stawki do 400 PLN

Jeśli wykorzystałeś już bonus od pierwszej wpłaty oraz freebet za przegrany zakład po drugim depozycie, masz okazję dalej cieszyć się pakietem powitalnym, który działa także na trzeci depozyt!

Jak odebrać bonus 50% stawki do 400 PLN:

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym BetCris i wykorzystaj bonusy od dwóch pierwszych wpłat,
 2. Wpłać min. 50 zł,
 3. Obstaw zakład spełniający warunki dotyczące rozgrywek oraz kursu za min. 50 zł,
 4. Bonus 50% stawki do 400 zł otrzymasz niezależnie czy wygrałeś zakład czy nie.

Dodatkowe informacje:

Freebet 50 PLN od 4. depozytu

Po czwartej wpłacie na min. 50 zł mamy szansę otrzymać freebet w wysokości 50 PLN tylko w przypadku, gdy nie trafimy kuponu. Zasady obrotu są takie same, jak przy freebecie od 2. depozytu.

Bonus BetCris 50% stawki do 500 zł

Pakiet powitalny kończy się po piątej wpłacie. Ta odblokowuje bonus 50% stawki do 500 PLN, co oznacza, że pełne wykorzystanie tego konkretnego benefitu następuje przy postawieniu zakładu za 1137 zł.

Jak odebrać bonus 50% stawki do 500 PLN:

 1. Wpłać piąty depozyt na min. 50 zł,
 2. Obstaw kupon SOLO z kursem min. 1.80 i stawką co najmniej 50 zł,
 3. Zdarzenie na kuponie musi spełniać warunki dotyczące rozgrywek,
 4. Bonus zgarniesz niezależnie czy wygrałeś zakład, czy nie.

Dodatkowe informacje:

Aplikacja BetCris

Aplikacja BetCris, czyli coś, co z pewnością w znaczącym stopniu ułatwiłoby grę typerom, którzy niekoniecznie siedzą w domu i śledzą rozgrywki na komputerze. Czy apka BetCris Android lub apka BetCris iOS są już możliwe do pobrania? Na początku firma stawiała na graczy posługujących się telefonami wyłącznie z systemem Android. Sytuacja po jakimś czasie się zmieniła i do oferty została dodana także aplikacja BetCris dla posiadaczy telefonów i tabletów firmy Apple. Jak pobrać aplikację mobilną BetCris?

Sprawdź: Kod promocyjny Betfan

Funkcjonalność aplikacji BetCris

Aplikacja mobilna od BetCris zachowuje pełną funkcjonalność strony internetowej. Zainwestowane środki w zakłady sportowe i nie tylko można spożytkować mobilnie, nie tracąc żadnej pozycji ze specyfikacji serwisu internetowego. Co więcej, aplikacja na smartfony daje dostęp do ciekawych wariantów personalizowania ustawień, których nie znajdziemy na witrynie bukmachera. Należą do nich m.in. powiadomienia push, które informują użytkownika o promocjach i bonusach BetCris oraz zmianach w meczach, które obstawiliśmy.

Apka BetCris oferuje dostęp do pełnego pakietu oferty promocyjnej. Występują tam trzy bonusy od stawki na łączną kwotę 1300 PLN oraz dwa freebety w przypadku przegranego zakładu w wysokości 100 PLN. Łącznie daje to 1400 PLN. Co więcej, panel zakładów live w aplikacji mobilnej BetCris prezentuje się nawet lepiej niż na stronie internetowej serwisu. Poza wizualizacją spotkań gracze otrzymują dostęp do zaawansowanych statystyk. Ogólna ocena aplikacji mobilnej BetCris to 8/10.

Czy bonus na start BetCris można wykorzystać w aplikacji?

Obecnie coraz więcej graczy obstawiających zakłady sportowe korzysta z aplikacji mobilnej. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest to bardzo wygodne ze względu na możliwość sprawdzania oferty o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Wszystkiego, czego potrzeba to smartfon z dostępem do Internetu. Już dawno zauważono, że firmy bukmacherskie, które ignorują klientów urządzeń mobilnych, nie zyskują zbyt przychylnych opinii. BetCris po rozpoczęciu działalności miał apkę tylko na Androida, ale szybko dodano również tą na iOS. Pytanie tylko, czy jest jakaś przeszkoda w wykorzystaniu bonusów BetCris w aplikacji mobilnej?

Nic nam o tym nie wiadomo. Z naszych informacji wynika, że pakiet powitalny dla nowych graczy po wykorzystaniu kodu promocyjnego BetCris można aktywować i wykorzystać z poziomu apki. W aplikacji tego serwisu wszystko wygląda niemal identycznie jak na stronie internetowej. Najważniejsze zakładki widnieją w dolnym panelu. Nas interesuje przede wszystkim kategoria „Sport” oraz „Live”, ponieważ gry karciane i sporty wirtualne są wykluczone z obrotu bonusu powitalnego BetCris.

Dodatkowe metody płatności

Bukmacher kojarzony z krajami Ameryki Środkowej nie zaoferował jeszcze opcji wpłat za pomocą PayPala lub Skrilla, ale jest popularny system Przelewy24, a także BLIK, PayU czy BlueMedia.

BetCris jako nowy bukmacher na rynku stara się śledzić panujące trendy na rynku zakładów sportowych, dostrzegając błyskawiczny rozwój metod płatności, dlatego jego oferta w tej kategorii podlega ciągłym ulepszeniom. Jest jeszcze sporo do poprawy i daleko mu, chociażby do STS, czy Superbet, ale wspomniane warianty wpłaty środków spełniają potrzeby większości typerów. Umożliwiają księgowanie pieniędzy przeznaczonych na obstawianie już po kilku minutach.

BetCris nie zapomniał też o natychmiastowych wypłatach bez pobierania prowizji. Firma współpracuje z ponad 15 bankami. W przyszłości mamy szczerą nadzieję, że BetCris włączy do swojej oferty również płatności za pomocą Dotpay, Paysafecard, czy Skrill.

BetCris bukmacher bez podatku?

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma obowiązek odprowadzania podatku. BetCris nie jest w tym aspekcie wyjątkiem, ale postanowił ulżyć graczom, oferując stały bonus podbijający wygraną niemal o 14%.

Zasady tej promocji są bardzo proste i raczej każdy nawet mniej zaawansowany gracz będzie w stanie bez pomocy obsługi klienta, która nawiasem mówiąc, działa bez zarzutu stworzyć kupon kwalifikujący się do gry bez podatku w BetCris. Totalny zwrot podatku, bo tak nazywa się ta promocja, zwiększa wygrane, gdy postawimy kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami (min. kurs każdego to 1.50). Jeśli taki kupon okaże się trafiony, firma zwraca równowartość zapłaconego podatku od stawki w postaci freebetu. Kwota podatku sumuje się przez cały dzień, a maksymalny freebet wynosi 50 PLN. Najważniejszym parametrem tej oferty jest to, że obowiązuje ona bez ograniczeń czasowych. Zawierając zakład AKO na minimum trzy zdarzenia z kursem co najmniej 1.50 każde, automatycznie zostajemy włączeni do promocji „Totalny zwrot podatku”. Maksymalna kwota wygranej postawione za otrzymany freebet wynosi 1000 PLN.

BetCris opinie graczy

Zakłady bukmacherskie BetCris to w pełni legalny podmiot, który prężnie się rozwija wśród niemałej konkurencji, czego dowodem są pozytywnie opinie na forach i grupach związanych z tą tematyką jak np. Zawód Typer. BetCris jest ceniony zarówno przez ekspertów, jak i zwykłych „niedzielnych” graczy.

Do głównych zalet BetCris należą wysokie kursy, szeroka oferta zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, sporty amerykańskie, sporty walki i tenis. W ofercie ogólnie można znaleźć ponad 30 dyscyplin, w tym również wydarzenia ze świata polityki i rozgrywki. Najbardziej rozbudowana oferta znajduje się w kategorii „piłka nożna”. Najciekawsze mecze posiadają nawet ponad 300 wariantów zakładów.

Kolejną rzeczą, jaką może pochwalić się BetCris to sporty wirtualne. Firma postanowiła skorzystać z innego dostawcy oprogramowania niż większość bukmacherów w Polsce i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Animacje robią wrażenie i są w jakości niemal HD. Do wyboru jest siedem kategorii, w tym rzadko spotykane rzuty karne! Na duży plus zasługuje też liczba rynków zdarzeń i opcja do zmiany wielkości okienka wirtualnego spotkania.

A jakie BetCris opinie notuje na temat rozgrywek e-sportowych? Nie zauważyliśmy, aby gracze byli negatywnie nastawieni do tego rodzaju zakładów. Firma udostępnia ofertę na kilka tytułów gier, w tym także na niszowe turnieje! Fani e-sportu z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie, tym bardziej że różnorodność wariantów do typowania jest ogromna.

Dodatkowo typujący zwracają uwagę na przemyślany system bonusowy, pozwalający zgarnąć różne profity, a także stałą grę bez podatku w kuponach AKO o bardzo przystępnym regulaminie.

Czym jeszcze wyróżnia się BetCris?

Jeśli chodzi o zbierane powszechnie pozytywne opinie BetCris wyróżnia się również ze względu na przejrzysty i intuicyjny interfejs strony internetowej, a także dedykowaną na urządzenia mobilne aplikację bukmacherską. Aplikacja BetCris w całości zastępuje właściwą platformę operatora, nie ujmując jej w żadnym stopniu funkcjonalności, a przy tym zapewniając istotnie zwiększony komfort obsługi na znacznie mniejszych ekranach. Za jej pośrednictwem z łatwością da się stworzyć kupon SOLO lub AKO, wpłacić depozyt oraz wypłacić wygraną z zakładów lub bonusu na start BetCris.

Cashout BetCris

Bukmacher BetCris należy do grona serwisów, które oferują graczom system cashout. Niegdyś funkcja ta była dostępna tylko wśród zagranicznych firm, a prekursorem zamykania zakładów przed końcowym gwizdkiem był bukmacher Bet365. W BetCris istnieje kilka rodzajów cashoutu:

Jak wykorzystać bonus BetCris?

Oferta BetCris wypada bardzo korzystnie i zachęca do wykorzystania bonusu powitalnego. Bonusy od stawki oraz freebety za przegrane zakłady, które otrzymasz po wpisaniu kodu promocyjnego BetCris – TYPERVIP należy przeznaczyć na ofertę przedmeczową, e-sportową lub live. Na wykorzystanie wszystkich benefitów gracz ma 45 dni od rejestracji. Jak dobrze wykorzystać bonusy BetCris?

Warto przyjrzeć się stałej promocji zwiększonych kursów. Codziennie analitycy pracujący w firmie udostępniają kilka zdarzeń z różnych dyscyplin ze znacznie zwiększonymi kursami. Jest to świetna opcja, jeśli polujemy na wysokie wygrane z bonusu na start BetCris.

Bukmacher plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o samą ofertę. Poza najpopularniejszymi dyscyplinami jak piłka nożna, hokej na lodzie, tenis, koszykówka znajdziemy także niszowe sporty. Nie zapomniano też o e-sporcie. W osobnej zakładce mamy do wyboru takie tytuły jak:

Nasz przyznany bonus z kodem promocyjnym BetCris można wykorzystać również na zakłady live. BetCris w tej kwestii zasługuje na słowa uznania, a szczególnie za wprowadzenie widoku szczegółowego, multipodglądu, kalendarza spotkań i wyników.

Wprowadź kod promocyjny BetCris podczas rejestracji

Aby wykorzystać bonus BetCris, w pierwszej kolejności należy utworzyć konto. Cały proces wypełniania formularza przebiega w kilku krokach:

 1. W pierwszym etapie zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu weryfikacyjnego. Na pierwszej stronie jest także miejsce na wpisanie kodu promocyjnego BetCris „TYPERVIP”,
 2. Na drugiej stronie należy podać imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL. Trzeba też określić, skąd pochodzą środki,
 3. W trzecim kroku ustalamy limity na grę, potwierdzamy pełnoletność oraz regulamin i wpisujemy datę urodzenia. Warto również zaznaczyć opcję „chcę otrzymywać powiadomienia o akcjach bukmachera”.

Powyższa procedura szybkiej rejestracji aktywuje konto tymczasowe, które umożliwia natychmiastowe obstawianie poszczególnych zakładów, wykorzystanie bonusu BetCris i wpłatę środków. Konto tymczasowe nie upoważnia natomiast do wypłacania środków na konto bankowe, a limit stawek to 5000 zł. Gracz zobowiązany jest do założenia konta stałego w terminie nie dłuższym niż 90 dni.

Dokończenie pełnej rejestracji BetCris

Aby móc wypłacać pieniądze zgromadzone z wygranych zakładów i bonusów BetCris trzeba koniecznie dokończyć rejestrację, przekształcając konto na stałe. Należy w tym celu przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego i podać numer konta bankowego. Jak założyć pełne konto?

Wpłaty i wypłaty z BetCris kod promocyjny

Wykorzystując przy rejestracji BetCris kod promocyjny o treści TYPERVIP, możemy wypłacić freebety oraz bonusy od stawki. Jako legalny bukmacher BetCris oferuje standardową opcję wypłaty poprzez szybkie przelewy. Wpłatę depozytu możemy dokonać z kolei za pośrednictwem m.in.:

Kwota minimalnego depozytu 10 PLN
Kwota maksymalnej wpłaty Brak informacji
Kwota minimalnej wypłaty 20 PLN
Kwota maksymalnej wypłaty Brak informacji
Czas transakcji Wypłaty realizowane są codziennie od 9 do 22/zazwyczaj proces wypłaty trwa do 30 minut
Czy pobierana jest prowizja? Nie

 

Co oferuje kod promocyjny BetCris?

Kody promocyjne udostępniane przez bukmacherów rozszerzają zakres oferty promocyjnej o dodatkowe kwoty lub zwiększają liczbę przyznawanych bonusów dla nowych graczy. Nie inaczej jest w BetCris – bukmacher przyznaje ciekawe narzędzia dla osób, które zarejestrują konto w serwisie internetowym. Bonus powitalny BetCris będzie zależał od wpisanego kodu. Na pierwszy plan wysuwa się bonus od 1. wpłaty na min. 50 zł. Jest on jednak liczony nieco inaczej niż u innych bukmacherów. Nie jest podwajana kwota depozytu, a stawka, za jaką zagraliśmy pierwszy zakład po transakcji.

Drugim bonusem z kodem promocyjnym BetCris jest freebet o wartości 50 PLN za przegrany zakład. Oprócz tej promocji pakiet powitalny BetCris zawiera także bonus 50% do 400 PLN równego połowie stawki netto zakładu, kolejny freebet 50 PLN oraz bonus 50% do 500 PLN równego połowie stawki netto zakładu.

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o bonus na start BetCris. Kolejną freebetową promocją jest „Freebet 20 PLN na urodziny”. Wystarczy, że zarejestrujemy konto z BetCris kod promocyjny, wpłacimy dowolny depozyt i zagramy co najmniej jeden kupon za minimum 50 zł w ciągu 30 dni przed datą urodzin. Gracze, którzy spełnią te warunki zgarną freebet 20 PLN do wykorzystania na kuponie SOLO z kursem min. 1.80.

Jak widać, bonus BetCris opiera się w dużej mierze na freebetach. Jeśli ktoś jest fanem tego typu promocji, z pewnością skorzysta także z kodu promocyjnego Fortuna.

Pozostałe produkty BetCris

Bukmacher BetCris poza szeroką ofertą zakładów, systemem cash out i promocją powitalną wyróżnia się na tle konkurencji pod względem innowacyjnych funkcji i bonusów stałych:

Czy warto skorzystać z bonusu na start w BetCris?

Nie ma żadnych wątpliwości, warto korzystać ze wszystkich dostępnych promocji nie tylko w BetCris, ale także w innych serwisach z rankingu bukmacherów. Dzięki nim dostajemy szansę na podreperowanie budżetu. W BetCris dostajemy aż pięć bonusów, a każdy jest inny, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie! Oprócz pakietu powitalnego z kodem promocyjnym BetCris szansa na atrakcyjne freebety i inne bonusy jest bardzo duża. Czasami wystarczy, że zagramy kupon na zdarzenia, które i tak mieliśmy w planach zagrać.

Podsumowując, nie tylko w BetCris, ale w każdym legalnym serwisie warto obracać bonusy na start, a szczególnie freebety. Możemy dzięki nim zarobić dodatkowe środki, a także przetestować usługi danego bukmachera. Biorąc pod uwagę, jak dużo jest różnych promocji, dzięki którym możemy zyskać bonusy BetCris, każdy aktywny gracz zakładów sportowych powinien posiadać konto w tym właśnie serwisie i bez zastanowienia wykorzystywać wszystkie dostępne promocje.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy bukmacher BetCris jest legalny?

Tak, BetCris jest legalnym polskim bukmacherem.

Jaki jest kod promocyjny BetCris?

TYPERVIP

Czy bonus na start BetCris spełnia oczekiwania graczy?

Z pewnością wysoki pakiet powitalny i aż dwa freebety w przypadku przegranej to atrakcyjne promocje dla nowych użytkowników.

Czy BetCris posiada aplikację mobilną?

Tak, apkę można pobrać na systemy Android oraz iOS.