BETX BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu betx

Na polskim rynku po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku pojawiło się mnóstwo nowych podmiotów, które oferują zakłady sportowe. Obecnie każdy gracz w Polsce może zarejestrować swoje konto w ponad 15 legalnych firmach bukmacherskich. Liczba ta będzie stale rosnąć, ponieważ rynek nadal nie jest nasycony. Spora konkurencja wpływa znacząco na jakość usług, w związku z czym najbardziej korzysta z tego sam użytkownik. Każdy bukmacher, w tym także betx stara się kusić potencjalnych klientów wysokimi kursami, rozbudowaną ofertą dyscyplin i spotkań, innowacyjną aplikacją, a przede wszystkim promocjami. To właśnie liczne bonusy i ich wysokość wpływa na liczbę nowych użytkowników serwisu. Betx bonus bez depozytu zdecydowanie jest jednym z nich.


Najpopularniejszym bonusem, który pojawia się praktycznie u każdego bukmachera, jest bonus od pierwszej wpłaty. Drugą atrakcyjną promocją jest bonus bez depozytu, który często nazywany jest freebetem. Dzięki niemu możemy zagrać swoje pierwsze zakłady bez ponoszenia ryzyka utraty własnych środków! W betx bonus bez depozytu nie jest na ten moment dostępny. W zamian Betx proponuje kilka freebetów. Jak dostać w betx bonus bez depozytu? Czy Betx posiada freebet w swojej ofercie powitalnej?

Betx bonus bez depozytu – zalety


Betx zakłady bukmacherskie cieszy się ogromną popularnością wśród typerów. Bukmacher pomimo istnienia na rynku zaledwie ponad rok wprowadził początkowo największy bonus powitalny wśród wszystkich konkurencyjnych firm. Do tej pory liderem w tej dziedzinie był Totalbet, który oferuje podwojenie kwoty pierwszej wpłaty aż do 5000 zł. Betx pobił ten rekord, proponując graczom bonus od depozytu w wysokości 100% do 7777 zł. Po czasie właściciele zmienili bonus na bardziej przyjazny graczom, który składa się z cashbacku i freebetów. Nie jest to jednak jedyna rzecz, która przyciąga uwagę typerów. Oficjalna strona internetowa jest wykonana bardzo profesjonalnie. W przeciwieństwie do innych bukmacherów nie zawiera ona zbędnych informacji i często denerwujących banerów reklamowych. Wszystko jest poukładane na swoim miejscu i łatwo dostępne dla każdego. 

Betx bukmacher ma w ofercie ponad 25 dyscyplin sportowych i prawdopodobnie jest to jeden z najlepszych bukmacherów, jeśli chodzi o rozgrywki e-sportowe. Do plusów można zaliczyć również wirtualny sport. Każdy zarejestrowany gracz ma do dyspozycji trzy dyscypliny podzielone na kilka kategorii. W wirtualnej piłce nożnej możemy obstawiać aż 10 lig, a każde spotkanie posiada różne rodzaje zdarzeń. W betx nie zabrakło także zakładów na żywo, gier karcianych, rozbudowanej aplikacji mobilnej i wielu metod płatności.

Spis treści

 1. Betx bonus bez depozytu – zalety
 2. Betx bonus bez depozytu – rejestracja
 3. Freebet Betx 30 PLN
 4. Betx Freebet 50 PLN z kodem TYPERVIP
 5. Kiedy możemy dodatkowo otrzymać bonus bez depozytu w Betx?
 6. Freebet Betx – aplikacja mobilna 20 PLN
 7. Co można obstawiać za środki otrzymane z freebetu?
 8. Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu Betx?

Betx bonus bez depozytu – rejestracja


Każdy bukmacher zapewnia otrzymanie bonusów nowym użytkownikom, w tym bonusu bez depozytu Betx dopiero po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Jest to czynność, której nie jesteśmy w stanie pominąć. Po aktywacji konta i weryfikacji naszej osoby od razu możemy przystąpić do wykorzystywania bonusów. Betx zgodnie z obowiązującymi trendami zastosował szybką rejestrację, która trwa zaledwie 2 minuty. Formularz składa się z dwóch etapów i nie wymaga wysyłania skanu dowodu osobistego! Po wypełnieniu podstawowych danych w dwóch etapach nasze konto otrzyma status tymczasowego. Z takiego konta możemy korzystać przez 30 dni i daje praktycznie wszystkie możliwości. Jedynymi ograniczeniami są:


Pełna weryfikacja konta następuje po uzupełnieniu dodatkowych informacji i wysłaniu fotokopii dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Aktualnie w Betx  freebet na start wynosi 30 zł i jest dostępny po zakończeniu procesu zakładania konta stałego (konieczne jest podanie numeru rachunku bankowego oraz wysłanie skanu dokumentu tożsamości). Jest w tym przypadku wymagany betx kod promocyjny, który możemy wpisać w formularzu. Wpisanie go odblokowuje dodatkowy freebet na kwotę 50 PLN.

Freebet Betx 30 PLN

Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli jak wygląda omawiany freebet betx. Większość znanych nam firm ma w swojej ofercie promocję bez wpłaty własnych środków. Do tego grona można zaliczyć m.in. Fortunę, LvBet i Totalbet. Betx bukmacher wyszedł poza najpopularniejsze zasady. Każdy gracz, który zarejestruje swoje konto, ma dostęp do wszystkich możliwości. Freebet betx otrzymamy, gdy zarejestrujemy i zweryfikujemy w całości konto oraz zatwierdzimy zgody marketingowe.

Freebet Betx – zasady

Betx freebet jest skierowany wyłącznie do nowych klientów. Maksymalnie możemy dostać na grę 30 PLN, jeśli dokonamy pełnej weryfikacji. To oznacza, że szybka rejestracja nie aktywuje freebetu Betx. Po spełnieniu powyższych warunków bonus zostanie dodany do naszego konta w formie freebetu Betx o wartości 2 PLN z Odd Boostem, czyli mnożnikiem x15. Na obstawienie freebetu zakładu mamy zaledwie 3 dni. Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Na zakończenie warto zaznaczyć, że promocja łączy się z innymi bonusami, jak np. bonus powitalny, a wygrane pieniądze możemy przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe.

Betx Freebet 50 PLN z kodem TYPERVIP

Dla użytkowników naszej strony Betx przygotował drugi freebet o wartości 50 PLN. Jakie są jego warunki?

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Betx o treści TYPERVIP
 2. Zweryfikuj konto i zaznacz zgody marketingowe
 3. Wpłać min. 100 PLN
 4. Dokonaj dowolnego obrotu (min. 10 PLN)
 5. Kiedy zakłady zostaną rozliczone, możesz odebrać 50 PLN freebet
 6. Zagraj całym freebetem kupon z kursem całkowitym co najmniej 2.00

Kiedy możemy dodatkowo otrzymać bonus bez depozytu w Betx?

Bonusy startowe dla nowych użytkowników cieszą się ogromną popularnością, dlatego gracze chętnie zakładają konta w kilku firmach. To daje im możliwość sprawdzenia oferty i funkcjonalności serwisów, ale niewątpliwie głównym celem jest zgarnięcie darmowych środków. Otrzymane pieniądze od bukmachera możemy przeznaczyć na zakłady, a przy odrobinie szczęścia bez wpłaty nawet złotówki jesteśmy w stanie zgarnąć całkiem pokaźne sumy. Wszystko zależy od regulaminu i warunków obrotu bonusem bez depozytu. Czy oprócz promocji powitalnej bukmacher da nam w przyszłości możliwość skorzystania z innych freebetów? Jak najbardziej szanse na to są więcej niż wysokie. Betx co jakiś czas wprowadza do swojej oferty promocje tymczasowe, które są dostępne dla już zarejestrowanych graczy.

Przede wszystkim freebety otrzymamy przy okazji dużych imprez sportowych jak np. Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy, Gale boksu itd. Aby nie przegapić żadnych benefitów, naszym zadaniem jest sprawdzanie zakładki „Bonusy”, która widnieje w górnej części strony.

W celu otrzymywania powiadomień bez sprawdzania codziennie zakładki „Bonusy” możemy w formularzu rejestracyjnym wyrazić zgodę na dostawanie komunikatów handlowych drogą mailową. Przy każdej nowej promocji betx bukmacher sam wyśle wiadomość ze szczegółami uczestnictwa.

Freebet Betx – aplikacja mobilna 20 PLN


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Do takich możemy zaliczyć przede wszystkim telefon komórkowy i tablet. Każdy szanujący się bukmacher powinien w swojej ofercie mieć możliwość pobrania aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android lub iOS. Na ten moment jest to narzędzie niezbędne. Do czego służy aplikacja bukmacherska? Bez wątpienia główną funkcją jest możliwość obstawiania spotkań o każdej porze dnia i nocy w dowolnym miejscu. Jeśli wiemy, że o danej godzinie będziemy poza domem, a chcemy postawić np. kupon live podczas meczu, to aplikacja na pewno nam w tym pomoże.

Czy aplikacja Betx pozwala na wykorzystanie bonusu bez depozytu? Jak najbardziej tak. Aplikacja daje dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Za jej pomocą możemy również zarejestrować nasze konto i cieszyć się z licznych promocji. Freebet Betx możemy wykorzystać zarówno na komputerze, jak i mobilnie. W aplikacji wszystko wygląda podobnie, dlatego każdy gracz przyzwyczajony do strony internetowej nie będzie mieć żadnych problemów.

Dodatkowo pobranie apki Betx i zalogowanie się na konto odblokowuje specjalny freebet w wysokości 20 PLN. Wcześniej jednak należy zagrać za własne środki dowolny kupon ze stawką nie mniejsza niż 10 PLN. Freebet Betx 20 PLN w aplikacji przed wypłatą należy wykorzystać na kupon z kursem łącznym min. 2.00 w ciągu 3 dni (SOLO lub AKO).

Co można obstawiać za środki otrzymane z freebetu?

Bukmacherzy często w regulaminie promocji bez depozytu nakładają na graczy przymus obstawiania zakładów w wybranych kategoriach. W przypadku Betx również takie wymagania występują. Co możemy obstawiać, jeśli chcemy wykorzystać bonus bez depozytu betx? Do promocji wliczają się wszystkie zakłady sportowe bez podziału na dyscypliny. To oznacza, że możemy typować nawet niszowe sporty takie jak: piłka wodna, futsal, unihokej, czy pesapallo. Bonus bez depozytu betx nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne, gry karciane i E-sport. Nie wolno również korzystać z zakładów systemowych i funkcji cash out.

Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu Betx?


Darmowe zakłady możemy wykorzystać wyłącznie jeden raz w każdej promocji czasowej. Podobne zasady znajdują się w bonusie bez depozytu. Każdy gracz, który zarejestruje konto, udzieli zgód marketingowych, ma 3 dni na postawienie zakładu za kwotę otrzymanego bonusu. Kupon o kursie min. 2.00 stawiamy tylko raz, dlatego warto przed wybraniem typów dłużej się zastanowić i przeanalizować mecze. 30 zł to nie jest duża kwota, ale na pewno przy dużym szczęściu i wyższym kursie jesteśmy w stanie wygrać naprawdę dobre pieniądze. Na koniec warto zaznaczyć, że w każdym domostwie tylko jedna osoba z rodziny może zarejestrować swoje konto. To oznacza, że bonus bez depozytu nie może być powtarzany. W przypadku wykrycia nieprawidłowości betx bukmacher ma prawo do zawieszenia konta i anulowania wszystkich bonusów.

Czy warto skorzystać z bonusów bez depozytu w Betx?


Naszym zdaniem grzechem byłoby nie skorzystać z bonusów, jakie oferują nam bukmacherzy. Jest to przede wszystkim szansa na wygranie dodatkowych pieniędzy. Bonus bez depozytu to jednak specyficzny rodzaj promocji, w której nie musimy wcale ryzykować swoimi środkami. W przypadku betx polska wystarczy, że zarejestrujemy konto ze zgodami handlowymi i wpłacimy depozyt na min. 10 PLN, a Betx przyzna nam 30 PLN w formie freebetu. Środki przeznaczamy na grę w zakładach sportowych, z wyłączeniem sportów wirtualnych, gier karcianych i E-sportu. Betx jest jednym z nielicznych bukmacherów, który ma tak dobre warunki wypłaty.

Wystarczy, że postawimy jeden kupon o kursie minimalnym nie mniejszym niż 2.00. W przypadku wygranej cała kwota przechodzi na konto depozytowe. Pieniądze możemy wykorzystać na dalszą grę lub od razu wypłacić na konto bankowe. W zakładce „Bonusy” znajdziemy również stałą promocję dla najaktywniejszych graczy. 

Betx – pozostałe promocje

Betx freebet za udzielenie zgód oraz wpłatę, a także freebet za wykorzystanie kodu TYPERVIP to nie jedyne benefity, jakie możemy otrzymać od firmy Betx. Na czele stawki znajduje się przede wszystkim bonus od depozytu aż do 750 PLN składający się z trzech promocji:

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile wynosi Betx bonus bez depozytu?

W Betx bonus bez depozytu nie jest dostępny. W zamian otrzymujemy freebet 30 PLN za udzielenie zgód, weryfikację konta i wpłacenie min. 10 PLN.

Czy bukmacher Betx ma w swojej ofercie inne promocje godne uwagi?

Tak, betx zakłady bukmacherskie posiada wysoki pakiet powitalny w wysokości 850 PLN.

Czy betx kod promocyjny jest wymagany?

Tak. Kod promocyjny Betx o treści TYPERVIP odblokowuje cały pakiet powitalny, w tym specjalny freebet 50 PLN.