KOD PROMOCYJNY ETOTO

kod promocyjny etoto

Bukmacher ETOTO to marka, która na polskim rynku obecna jest już od 2011 roku. Czyli należy do jednych z najbardziej doświadczonych graczy na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. ETOTO rozpoczęło od aktywacji kilku punktów stacjonarnych. Jednak już w 2014 otrzymało licencję od Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych również przez internet. Obecnie bukmacher obecny jest zarówno w kanale punktów na ziemnych jak i w przestrzeni online. Dla obecnej marki ETOTO bardzo ważny był 2017 rok, kiedy to po 6 latach działalności bukmacher ten przeszedł całkowity rebranding. Efektem tego było powstanie nowego logotypu marki, nowej i bardziej funkcjonalnej strony internetowej oraz stworzenie produktu bardziej przyjaznego klientom. Kod promocyjny ETOTO to „TYPERVIP”.

Obecnie ETOTO zdecydowanie należy do czołówki polskich bukmacherów, a swoje kampanie opiera między innymi o znanych ambasadorów. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim ekspertów piłkarskich, takich jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski lub Michał Pol. Fanom wiadomości sportowych bukmacher może kojarzyć się również z popularnym quizem „Pod Napięciem”. Marka jest bardzo aktywna w social mediach. Raczej nie będzie przesadą, jeżeli stwierdzimy, że ich kanał Youtube należy do wiodących na polskim rynku bukmacherskim. Obecnie bukmacher cały czas pracuje nad aktualizacją swojej oferty. W ofercie ciągle brakuje transmisji live, jednak w pozostałych aspektach wygląda to naprawdę solidnie. Na bardzo konkurencyjnym rynku ETOTO musi mocno walczyć o uwagę i pozyskanie klientów. Bodźcem aktywującym graczy może być oferta ciekawych bonusów. Jak wygląda kod promocyjny ETOTO?

Atrakcyjny bonus na start 

Kod promocyjny ETOTO dotyczy między innymi aktywacji nowego konta u bukmachera. Atrakcyjnym bonusem na start jest potrojenie depozytu. Obecnie z dedykowanym kodem od Zawód Typer możecie skorzystać z opcji potrojenia depozytu do 200 złotych. Kod promocyjny eTOTO działa w ten sposób, że po wpłacie 200 złotych depozytu dostaniesz 200 zł na koncie bonusowym i 100 zł na koncie depozytowym. Aby skorzystać z tej opcji, musicie zarejestrować się przez przygotowany przez nas link oraz wpisać kod „TYPERVIP”. Jeżeli weźmiemy pod uwagą atrakcyjność bonusu powitalnego eTOTO i tego jak wygląda kod promocyjny ETOTO, to zdecydowanie warto tu pochwalić bukmachera. Jego wysokość sprawia, że zdecydowanie chętniej gracze mogą zarejestrować konto w serwisie buka. 

Po otrzymaniu bonusu mamy 30 dni na jego obrót, żebyśmy go nie utracili i wypłacili. Zwróćmy uwagę również na to, że obrót musi wynosić sześciokrotność wpłaconego depozytu i bonusu, który otrzymaliśmy. Dopiero po spełnieniu tego wymogu będziemy mogli wypłacić ewentualną wygraną na swoje konto bankowe. Kod promocyjny ETOTO, tak jak u innych bukmacherów, posiada określony regulamin i wymogi, by go spełnić. Co liczy się do obrotu? Kupon zaliczy się do naszego obrotu jeżeli zostanie zawarty na zakład przedmeczowy lub zakład w formie typów LIVE. Kurs na kuponie musi wynosić 2,20 przy minimalnie jednym zdarzeniu o kursie minimum 1,30. Kurs 2,20 całego kuponu musi być zachowany zarówno w przypadku zakładu pojedynczego oraz zakładu wielozdarzeniowego, czyli AKO. Na samym końcu kupon musi być rozliczony jako wygrany lub przegrany. Anulowane zdarzenia lub Etoto sporty wirtualne nie wchodzą w promocję.

Dodatkowo kod promocyjny ETOTO przyznawany jest wyłącznie na jeden adres, jedno IP, jednego klienta, numer bankowy itp. Więcej znajdziecie w dedykowanym regulaminie promocji, który dostępny jest na stronie bukmachera. 

Spis treści

  1. Atrakcyjny bonus na start 
  2. Czy ETOTO szykuje bonusy na Mundial 2022?
  3. O co chodzi z Etotomanią? 
  4. Czy można skorzystać z kodu promocyjnego z poziomu aplikacji ETOTO?
  5. Skorzystaj na zaproszeniu znajomych do gry
  6. Czy w ETOTO są freebety?
  7. Czy kody promocyjne w ETOTO są atrakcyjne?
  8. FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy ETOTO szykuje bonusy na Mundial 2022?

Gracze zastanawiają się jaki kod promocyjny ETOTO przygotuje z okazji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Zostaną one wyjątkowo rozegrane w listopadzie 2022 roku. Z doświadczenia wiemy, że większość bukmacherów wykorzysta ten duży piłkarski turniej do stworzenia oferty dedykowanych bonusów, które z jednej strony zaktywizują obecnych graczy oraz zachęca nowych klientów do skorzystania z ich usług. Okazjonalny ETOTO kod promocyjny powinien pojawić się tuż przed samym Mundialem i czekamy na to z niecierpliwością. Regularnie warto sprawdzać informacje pod hasłami „ETOTO kod promocyjny Mundial 2022” oraz „ETOTO kod promocyjny Katar 2022”. Dlaczego dwa hasła? Wszystko zależy od tego, jak będą pozycjonowane bonusy w sieci ze względu na rzadko spotykaną sytuację rozgrywania imprezy mistrzowskiej w okresie jesienno-zimowym. 

Co się może wydarzyć do Mundialu? Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, ale przewidujemy, że wzrośnie kwota podwojenia depozytu, czyli bonus na start, a w ofercie mogą pojawić się również popularne cashbacki na mecze Mistrzostw Świata lub podwyższone kursy. Wszystko zależy od tego, jak na obecną sytuację zareaguje branża bukmacherska, i na ile będą chcieli sobie pozwolić poszczególni gracze z tego rynku. W przypadku Mundialu w Katarze, ETOTO kod promocyjny również będzie dostępny na naszej stronie, a sami z niecierpliwością czekamy na sam turniej. W tym roku imprezę można nazywać bez dwóch zdań Mundial 2022. ETOTO kod promocyjny może być dostępny również pod tą nazwą, ale o wszystkim dowiemy się w najbliższych tygodniach. 

O co chodzi z Etotomanią? 

Bukmacher ETOTO w ramach programu lojalnościowego, czy też programu bonusowego, przygotował akcję Etotomania. Na czym ona polega? To system, w którym nagradzani są najbardziej aktywni gracze. Obstawiając kolejne kupony zdobywają punkty, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody od buka. Mogą to być między innymi dodatkowe środki do depozytu, kody promocyjne oraz freebety, które są najbardziej pożądane, ponieważ wówczas możemy grać bez dodatkowego wkładu własnego. Akcja ta na pewno będzie kontynuowana w trakcie zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na Euro 2021, ETOTO kod promocyjny przygotuje na pewno atrakcyjny, ponieważ bukmacher będzie musiał rywalizować z dużą liczbą legalnych firm na polskim rynku. Wzrastająca rywalizacja oraz pojawienie się na rynku nowych firm sprawia, że o uwagę klienta trzeba zadbać już nie tylko kampaniami promocyjnymi, ale również atrakcyjnymi dodatkami do gry i dodatkowymi środkami. 

Czy można skorzystać z kodu promocyjnego z poziomu aplikacji ETOTO?

Nowoczesna i funkcjonalna aplikacja mobilna bukmachera ETOTO pozwala nam na skorzystanie w niej z szeregu niezbędnych dla graczy możliwości. Z jej poziomu możemy również aktywować w ETOTO kod promocyjny i od razu z niego korzystać. Jest to bardzo dobra wiadomość dla nowych graczy, którzy chcą zawierać zakłady oraz operować na swoim koncie z poziomu aplikacji mobilnej. Na każde duże wydarzenia sportowe przygotowuje ETOTO kod promocyjny. Mundial 2022, który zostanie rozegrany na przełomie listopada i grudnia 2022 roku to również świetna okazja, by z poziomu aplikacji zagwarantować sobie atrakcyjne bonusy i cieszyć się grą niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Te kody promocyjne sprawiają, że nasze ewentualne wygrane są jeszcze wyższe i są doskonałą okazją do dodatkowego i dużego zarobku. Pod tym względem aplikacja mobilna bukmachera ETOTO jest bardzo przyjazna klientom, więc warto ją zainstalować. 

Skorzystaj na zaproszeniu znajomych do gry

Kolejna ciekawa promocja dla graczy w ETOTO to skorzystanie na zaproszeniu znajomych do gry. Jeżeli ktoś z naszych znajomych zapisze się przez dedykowany kod promocyjny ETOTO na polecenia i obróci depozytem określoną liczbę razy, to bukmacher przekaże na nasze konto 50 złotych. Aby otrzymać tę kwotę, polecony gracz musi wpłacić i zagrać za 300 złotych, więc bonus ten możemy otrzymać stosunkowo szybko. Następnie wystarczy obrócić uzyskanymi środkami określoną liczbę razy (obecnie 5 razy) i możemy wypłacić dodatkowe środki na konto. W tej kampanii zwrócono uwagę na budowanie społeczności oraz relacje między graczami, a taki marketing poleceniowy zawsze ma dużą moc. Najbliższe tygodnie to doskonały czas, aby zaktywizować ten ETOTO kod promocyjny. Mundial 2022 to gwarantowane emocje i świetna okazja do tego, by obstawić kilka pewniaków i dochodowych kuponów. 

Czy w ETOTO są freebety?

Wśród bonusów, które cieszą się u graczy największą popularnością oraz zainteresowaniem są oczywiście freebety. Czy pojawiają się w ofercie ETOTO? Oczywiście, że tak. Z freebetów od ETOTO możemy korzystać między innymi przy okazji pozyskania kodów promocyjnych na określone wydarzenia sportowe oraz podczas rejestracji jako nowi klienci. Dodatkowo bukmacher przygotował również ciekawą propozycję programu lojalnościowego Etotomania, gdzie również można otrzymać freebet jako nagrodę. W związku z tym warto śledzić aktualne oferty bukmachera ETOTO, aby nie przegapić dodatkowych bonusów i nowych freebetów, które prawdopodobnie pojawią się również w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

Rejestracja przez dedykowany link od ZawódTyper pozwala Wam na skorzystanie z wielu bonusów i promocji. Bonusy te nie są dostępne ze strony bukmachera! Warto zatem zrobić to u nas, a kodem podzielić się również ze znajomymi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi. ETOTO może okazać się dla nich strzałem w dziesiątkę, biorąc pod uwagę między innymi atrakcyjne warunki ofert promocyjnych tego buka. 

Czy kody promocyjne w ETOTO są atrakcyjne?

Według nas bonusy i kody przygotowane przez ETOTO są naprawdę atrakcyjne. Prestiż samego bukmachera podnosi współpraca z najbardziej rozpoznawalnymi i merytorycznymi ekspertami sportowymi w Polsce. Obecnie na stronie bukmachera możemy zapoznać się z informację o trzech głównych promocjach, które są dedykowane graczom. Mowa między innymi o wspomnianym bonusie 200% do 200 zł. To świetna okazja do tego, by inwestując 100 złotych móc grać aż za 300 złotych. W przypadku dobrego kuponu nasz zysk będzie o wiele większy! Druga oferta, która wisi na stronie to oczywiście zaproszenie do programu bonusowego ETOTO. W programie bonusowym ETOTO aktywni klienci codziennie mogą zbierać nagrody i punkty. Bukmacher wymienia później punkty na bonusy. Trzecia z aktywnych i ciągłych promocji to zaproszenie znajomych i odebranie za nich dedykowanego bonusu.

Oprócz tego na stronie bukmachera oraz na stronie Zawód Typer możecie korzystać z cyklicznych i okazjonalnych kodów promocyjnych, które na pewno pojawią się w ofercie ETOTO. Będziemy jednymi z pierwszych, którzy podzielą się z Wami takimi informacjami.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny Etoto?

Etoto kod promocyjny to „TYPERVIP”.

Co otrzymam z kodem promocyjnym Etoto?

Po wpisaniu kodu „TYPERVIP” przy rejestracji uzyskasz możliwość uzyskania bonusu od depozytu wynoszącego 200% do 200 zł. Oznacza to możliwość grania za 300 zł.