BETX BONUS POWITALNY

bonus powitalny betx

Betx to w pełni legalny bukmacher, który działa na naszym rynku od maja 2020 roku. Firma uzyskała niezbędne pozwolenia, a przede wszystkim licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych 28 listopada 2018 r. Zezwolenie ma numer PS4.6831.30.2017 i możemy je znaleźć w krajowym rejestrze. Ta informacja jest bardzo istotna, ponieważ w Polsce po prowadzeniu nowelizacji ustawy gracze mogę rejestrować konta i obstawiać zakłady wyłącznie w legalnych podmiotach bukmacherskich. W momencie pisania tego artykułu w naszym kraju istnieje ponad 15 bukmacherów. Z pewnością każdy z nich dba o jak najlepszą ofertę i promocje, które przyciągają nowych klientów. Do takich należy na pewno Betx bonus powitalny.

Betx bonus powitalny – odważna kampania promocyjna

Bukmacher z siedzibą w Bielsku-Białej nawiązał współpracę z kontrowersyjnym pięściarzem i zawodnikiem MMA – Marcinem Najmanem. Jest to bardzo odważny krok, jednak ze względu na sporą popularność wokół jego osoby Betx bez wątpienia z tego skorzysta. Na pytania, jak wygląda Betx bonus powitalny, oferta i czy betx kod promocyjny jest dostępny dla nowozarejestrowanych osób, odpowiemy w tym artykule.

Spis treści

 1. Betx bonus powitalny – odważna kampania promocyjna
 2. Betx – szybka rejestracja
 3. Betx – szeroka oferta przedmeczowa i na żywo
 4. Bonus powitalny Betx od pierwszej wpłaty
 5. Betx bonus powitalny od drugiej wpłaty 50% do 250 PLN
 6. Betx bonus na start – Freebet 20 PLN w aplikacji
 7. Bonus AKO 2022 – gra bez podatku Betx
 8. Betx – promocja „nieTRAFIONY”

Betx – szybka rejestracja

Zakłady bukmacherskie przez Internet cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a gra w punktach naziemnych powoli odchodzi w zapomnienie. Niektórzy gracze nadal lubią pójść do lokalu i osobiście skreślić swoje przeanalizowane typy. Czy taką możliwość umożliwia Betx? Firma obrała sobie politykę, która naszym zdaniem w przyszłości stanie się normą. Właściciele nie podjęli się otwarcia punktów stacjonarnych w przeciwieństwie do konkurencyjnych bukmacherów. Cała praca i zaangażowanie skupia się przede wszystkim na stronie internetowej. Statystyki wyraźnie wskazują, że ponad 80% typerów obstawia kupony online z wykorzystaniem komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych.

Taka jest przyszłość tej branży i nic na to nie możemy poradzić. Betx funkcjonuje według obowiązujących trendów, dlatego przygotował dla nowych osób funkcję szybkiej rejestracji. Proces ten jest bardzo intuicyjny i krótki. Według naszego doświadczenia trwa on od 2 do maksymalnie 3 minut! Aby rozpocząć proces tworzenia konta, musimy wejść na >> oficjalną stronę bukmachera Betx << i kliknąć w prawym górnym rogu zakładkę „Rejestracja”. Na ekranie pojawi się okno z dwustopniowym formularzem:

 1. W pierwszym kroku wpisujemy naszą nazwę użytkownika, która w przyszłości posłuży do logowania się na konto gracza, hasło (powinno zawierać duże i małe litery, liczby i znaki szczególne np. %, $ lub #), adres e-mail, numer telefonu i betx kod promocyjny, który daje możliwość dodatkowych profitów w postaci większej kwoty bonusu od wpłaty lub freebetu. Po sprawdzeniu danych przechodzimy do drugiego kroku, klikając napis „Dalej”,
 2. W drugim oknie uzupełniamy dodatkowe dane osobowe. Wpisujemy: imię i nazwisko, płeć, PESEL, adres zamieszkania i datę urodzenia. Następnie musimy potwierdzić, że jesteśmy osobą pełnoletnią oraz regulamin i politykę prywatności. Możemy również zaznaczyć pole z ewentualną zgodą na otrzymywanie informacji handlowych o bonusach, promocjach i konkursach. Na koniec wchodzimy na nasz e-mail i klikamy w link aktywacyjny. Od tej pory nasze konto tymczasowe jest aktywne przez 30 dni.

Pełna rejestracja Betx

Szybka rejestracja jest bardzo wygodna, ponieważ nie wymaga wysyłania skanu dokumentu tożsamości. Niestety taka forma ma swoje wady i ograniczenia. Główną przeszkodą jest brak możliwości wypłaty środków na konto bankowe. Ponadto gracz otrzymuje limit stawek do 5000 PLN. Aby zniwelować te niedogodności, musimy dołączyć dobrej jakości fotokopię dowodu osobistego lub paszportu. Pliki uzupełniamy w zakładce „Weryfikacja”. Po pozytywnej weryfikacji przez dział obsługi klienta na nasz adres e-mail podany podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zostanie wysłana automatyczna wiadomość, na którą nie należy odpowiadać. W przypadku jakichkolwiek problemów i niezgodności danych również zostaniemy niezwłocznie poinformowani. Sprawdzanie zgłoszeń o zmianę konta tymczasowego na stałe odbywa się od godziny 08:00 i trwa do 22:00.

Betx – szeroka oferta przedmeczowa i na żywo

Jeśli zastanawiacie się, czy bukmacher Betx jest odpowiedni, aby zarejestrować konto, to bezsprzecznie odpowiadamy, że jak najbardziej. Firma pomimo swojej krótkiej przygody na polskim rynku mocno konkuruje z innymi podmiotami. Legalne zakłady bukmacherskie zapewniają graczom blisko 30 dyscyplin sportowych, w tym także mniej popularne jak np. pesapallo, piłka wodna, unihokej czy waterpolo. Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście piłka nożna. W tej kategorii na najpopularniejsze rozgrywki Betx przygotował ponad 350 rynków zdarzeń. Jest to ścisły top wśród wszystkich dostępnych bukmacherów. Po wejściu w dany mecz możemy typować zakłady z takich zakładek jak:

Oczywiście liczba zdarzeń i poszczególne rodzaje zakładów różnią się w zależności od rangi spotkania. Kolejnym ważnym punktem, który według opinii o Betx ma spore znaczenie na ilość nowych i stałych użytkowników, jest oferta na zakłady live. Po wejściu w zakładkę „Zakłady na żywo” od razu widać pełen profesjonalizm i przyłożenie do tematu. Prawie wszystkie mecze zawierają popularny match-tracker, który w Betx ma swoją własną nakładkę! Co to jest match-tracker? Jest to przydatna funkcja i dodatek dla typerów, którzy często opierają swoją grę właśnie o typy na żywo. W centralnej części strony cały czas pojawiają się informacje o liczbie rzutów rożnych, żółtych i czerwonych kartkach, bramkach oraz minucie spotkania. Po prawej stronie widnieje miniaturowe boisko, na którym pojawiają się komunikaty o przebiegu meczu (groźne ataki, faule, kartki, rzuty rożne, rzuty wolne, rzuty karne, rzuty z autu, wybicia od bramki, kontuzje, posiadanie piłki przez daną drużynę itp.). Poniżej znajdują się miniaturowe ikony:

Bonus powitalny Betx od pierwszej wpłaty

Po krótkim wstępie i przeanalizowaniu oferty bukmachera można przejść do najważniejszej kwestii dla wielu graczy, czyli bonusów. Nie będziemy owijać w bawełnę, że Betx bonus powitalny nie jest godny uwagi. Byłoby to straszne kłamstwo. Jeszcze niedawno Betx posiadał pod względem kwoty najwyższy bonus od 1. wpłaty na polskim rynku bukmacherskich. Niestety warunki jego obrotu nie były na tyle korzystne, aby ta forma promocji utrzymała się dłużej. Konkurencyjne serwisy nie śpią i cały czas udoskonalają swoje pakiety powitalne, dając jak najdogodniejsze warunki. Betx postanowił zrobić to samo i trzeba przyznać, że wyszło im to bardzo dobrze.

Cały pakiet powitalny składa się z aż 5 bonusów, a jeśli wpiszecie nasz specjalny kod promocyjny Betx o treści TYPERVIP, otrzymacie szósty dodatkowy bonus w postaci freebetu do kwoty 50 PLN przy minimalnej wpłacie 100 PLN. Szczegółów dowiecie się w dalszej części tekstu. 

Bonus od pierwszego depozytu najczęściej jest najkorzystniejszy i najwyższy spośród wszystkich promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Betx nie odbiega od tej reguły. Na start po pierwszej wpłacie można zyskać trzy bonusy, w tym cashback 50% do 250 PLN, freebet 30 PLN za udzielenie zgód marketingowych oraz wspomniany specjalny freebet 50 PLN za wpisanie naszego kodu TYPERVIP. Poniżej przedstawiamy warunki wszystkich promocji Betx.

Betx bonus powitalny – cashback 50% do 250 PLN

 1. Załóż konto z kodem TYPERVIP i zaznacz zgody marketingowe
 2. Wpłać min 10 PLN, ale zalecamy co najmniej 100 PLN, aby uzyskać także dodatkowy freebet
 3. Postaw kupon AKO za cały wpłacony depozyt z dowolną liczbą zdarzeń, pamiętając o minimalnym kursie całkowitym 2.50
 4. Wygrana przechodzi na konto depozytowe
 5. Przegrana uruchamia cashback, dzięki któremu otrzymasz 50% zwrot postawionej stawki do 250 PLN
 6. Zwrot jest w postaci freebetu z mnożnikiem
 7. Otrzymany freebet należy przeznaczyć na kupon z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00 w ciągu 3 dni od jego przyznania
 8. Pamiętaj, aby na kupon za freebet nie wrzucać zakładów z sekcji: sporty wirtualne, gry karciane, e-sport i wirtualne wyścigi

Zasady są na tyle przejrzyste, że nie powinni sprawić problemu nawet początkującym graczom. Wystarczy tylko pamiętać o wpisaniu kodu TYPERVIP i wpłaceniu minimum 100 PLN. To gwarantuje uzyskanie całego bonusu powitalnego Betx.

Freebet 30 PLN za zgody marketingowe

Specjalny freebet 50 PLN od 1. wpłaty

Betx bonus powitalny od drugiej wpłaty 50% do 250 PLN

Po uzyskaniu wszystkich benefitów związanych z bonusem powitalnym Betx od pierwszej wpłaty czas na opis pozostałych promocji od drugiego i trzeciej depozytu na łączną kwotę 500 PLN. 

Bonus powitalny od trzeciego depozytu 50% do 250 PLN

Betx dla graczy, którzy dokonają trzeciego depozytu, przygotował freebet 50% do 250 PLN w formie gotówki! To oznacza, że nie wymaga on żadnego obrotu.

Betx bonus na start – Freebet 20 PLN w aplikacji

Betx freebet w swojej nominalnej wersji do tej pory nie był dostępny, podczas gdy inne firmy po zarejestrowaniu konta oferują darmowe pieniądze w kwocie od 20 do nawet 100 zł. Na szczęście właściciele, widząc szansę w darmowym zakładzie dla nowych klientów, postanowili wprowadzić betx freebet aktywujący się po rejestracji konta i zatwierdzeniu zgód marketingowych. Maksymalna kwota freebetu Betx wynosi 30 zł, a za wpisanie kodu TYPERVIP można uzyskać drugi freebet 50 PLN gratis, spełniając warunki opisane wyżej. 

To jednak nie koniec przygody z freebetami w bonusie powitalnym Betx. Dla graczy korzystających z aplikacji mobilnej, Betx przygotował osobny freebet w wysokości 20 PLN. Poniżej opisujemy jego warunki:

Bonus AKO 2022 – gra bez podatku Betx

Jest to unikalna promocja, w której bukmacher Betx nagradza swoich stałych graczy, którzy obstawiają zakłady AKO. W zależności od liczby zdarzeń wygrana się powiększa, aż do maksymalnej wartości 100% przy minimum 24 selekcjach. Trafienie tak wielu zdarzeń graniczy z cudem lub ogromnym szczęściem, dlatego Betx aktywuje promocję już od pięciu zdarzeń, co daje +1% do wygranej w formie bonusu, który nie podlega żadnemu obrotowi. Gra bez podatku Betx działa przy min. 7 zdarzeniach (+15%). Jakie są pozostałe warunki bonusu AKO 2020 w Betx?

Betx – promocja „nieTRAFIONY”

Na pewno wielu z was zetknęło się na innych serwisach z promocjami, które gwarantują zwrot środków w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu. Jest to tzw. Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Betx nie posiada w swojej ofercie identycznych zasad promocji, ale ma dla swoich klientów bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie. Jeśli często zdarza nam się nietrafienie jednego meczu na kuponie AKO, a nasza skuteczność jest więcej niż zadowalająca, to ta forma bonusu powinna przypaść nam do gustu. Na czym ona polega?

Loża typerów

Każdy bukmacher oprócz ciekawych promocji dla nowych klientów przygotowuje ofertę dla stałych gości. Nie inaczej jest w przypadku Betx. Loża typerów, bo tak to się nazywa, jest elitarnym gronem, które doznaje specjalnych przywilejów. Dołączenie do wąskiego grona osób odbywa się wyłącznie na specjalne zaproszenie ze strony właścicieli firmy Betx. Nasza aktywność na stronie i aplikacji mobilnej jest systematycznie sprawdzana i analizowana. Jeśli będziemy obstawiać dużą ilość zakładów i często się logować, to na pewno doświadczymy zaszczytu uczestnictwa w tym wspaniałym projekcie. Na co może liczyć gracz po wstąpieniu w progi loży typerów?

Betx – Metody płatności

Wszystkie bonusy bukmacherskie są realizowane za nasze środki, chyba że dostajemy od firmy freebet, który nie wymaga od nas wpłaty pieniędzy. To w interesie firm bukmacherskich należy dopracowanie systemu płatności, ponieważ gracz powinien mieć zawsze dostęp do szybkich i bezpiecznych wpłat i wypłat. Jak sytuacja wygląda u bukmachera Betx? Jest bardzo dobrze, a właściciele zapewniają, że z biegiem czasu liczba metod płatności będzie się powiększać. Na ten moment każdy zarejestrowany użytkownik może zaksięgować środki za pomocą systemu Dotpay i Przelewy24. Są to dwa podstawowe systemy, bardzo popularne w naszym kraju. Minimalna kwota wpłaty wynosi 5 zł, a wypłatę możemy realizować już od jednej złotówki. Betx współpracuje z ponad 20 bankami w Polsce, w związku z tym ciężko jest napotkać problemy z nieposiadaniem konta, w którejś z placówek. Oprócz tych dwóch metod nie zabrakło również Blika, kart VISA i Mastercard oraz rozpowszechniającego się Revoluta.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaki jest Betx bonus powitalny?

Bukmacher ma w swojej ofercie pokaźny pakiet powitalny złożony z aż sześciu bonusów na łączną kwotę 850 PLN.

Jakie są pozostałe Betx bonusy dostępne dla nowych graczy?

W zakładce „Bonusy” znajdziemy mnóstwo promocji. Jedną z nich jest Betx freebet, który otrzymujemy po rejestracji konta z kodem promocyjnym TYPERVIP i zatwierdzeniu zgód marketingowych. Maksymalnie możemy dostać dodatkowe 30 PLN. Pozostałe ciekawe promocje to: nieTRAFIONY, Bonus AKO i Loża typerów.

Jak możemy dokonać wpłaty na konto Betx?

W celu otrzymania bonusu powitalnego Betx od depozytu należy dokonać pierwszej wpłaty za pomocą jednej z metod płatności: Dotpay lub Przelewy24. Dodatkowo możemy skorzystać z Blika, kart VISA i Mastercard oraz Revoluta.