KOD PROMOCYJNY FUKSIARZ

kod promocyjny fuksiarz

Fuksiarz to jeden z dwóch bukmacherów, który wystartował w 2021 roku. Od początku działalności firma wyróżnia się swoimi pomysłami, ale przede wszystkim ofertą zakładów. Na oficjalnej stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej znajdziemy ponad 25 dyscyplin sportowych. Ich ilość jest oczywiście zależna od fazy sezonu. Oprócz najpopularniejszych sportów jak piłka nożna, koszykówka czy hokej użytkownicy serwisu mają wybór spośród niszowych kategorii. Do takich zaliczają się m.in. krykiet, squash, unihokej, piłka wodna, futsal, czy kolarstwo. Zakłady na żywo, również znacząco nie odbiegają od konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Obstawimy praktycznie każdą dyscyplinie, jednak zdecydowanie brakuje rozbudowanego match-trackera. Nie wolno zapomnieć, że kod promocyjny Fuksiarz daje dostęp do całej omawianej oferty, a dodatkowo nowi gracze upolują ciekawy bonus na start, o którym mowa w dalszej części tekstu.

Godne uwagi są również sporty wirtualne, które w czasach pandemii cieszą się sporą popularnością. W osobno dedykowanej zakładce mamy do czynienia z trzema dyscyplinami. Bez wątpienia góruje piłka nożna i unikalna Liga Fuksiarz, która przypomina nazwami drużyn Ekstraklasę i 1. Ligę polską. W każdej kolejce, która zaczyna się co kilka minut, jednocześnie można typować aż osiem spotkań. Większość posiada ponad 30 rynków zdarzeń, dzięki czemu wirtuale zdecydowanie nie są nudne i przewidywalne. W tym tekście skupimy się na ważniejszym aspekcie, jakim bezsprzecznie są bonusy powitalne. Sprawdźmy zatem, co gwarantuje Fuksiarz kod promocyjny i jak sprawnie go wykorzystać.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?


Na początek jednak odpowiedzmy sobie na bardzo ważne pytanie, czy firma jest w pełni legalna i może promować swój kod promocyjny Fuksiarz? Jak dobrze wiemy, od 2017 roku tylko podmioty z licencją Ministerstwa Finansów mogą organizować w Polsce zakłady wzajemne. W związku z tym tylko u legalnych bukmacherów można zakładać konta. W innym wypadku jest to łamanie prawa. Na szczęście na naszej witrynie znajdują się informacje o bukmacherach, którzy posiadają wszystkie pozwolenia. W tym gronie jest Fuksiarz, który prowadzi działalność online. Wszystkie dostępne funkcje znajdziemy po wejściu na oficjalną stronę internetową i aplikację mobilną. Przedsiębiorstwo odprowadza również 12% podatek od każdego zakładu i widnieje pod numerem KRS: 000806643. Firma uzyskała licencję 9 grudnia 2020 roku. Jej numer to PS4.6831.1.2020. Jak widać, nie ma się czego bać, dlatego polecamy tego bukmachera wszystkim nowym i bardziej doświadczonym graczom.


Czytaj więcej: Fuksiarz legalny bukmacher.

Spis treści

  1. Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?
  2. Fuksiarz kod promocyjny – rejestracja konta
  3. Fuksiarz kod promocyjny – Cashback do 500 PLN
  4. Kod promocyjny Fuksiarz – freebet
  5. Fuksiarz – Pozostałe promocje
  6. Fuksiarz – Wpłaty i Wypłaty
  7. FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Fuksiarz kod promocyjny – rejestracja konta


Wspomnieliśmy, że Fuksiarz ma bardzo dobrą ofertę zakładów sportowych, a także e-sportowych i wirtualnych. Czas jednak przejść do tematu, który zawsze elektryzuje osoby zaangażowane w bukmacherkę. Oczywiście mowa tutaj o bonusach. Te są dostępne dopiero po zarejestrowaniu konta, które w przypadku tej firmy zakładane jest w mniej niż 5 minut! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą funkcji „szybka rejestracja”, która powoli staje się czymś na porządku dziennym. Praktycznie każdy nowo powstający podmiot ma taką opcję w swojej ofercie. Nic dziwnego, ponieważ gracze stają się coraz wybredniejsi i często narzekają w opiniach, że rejestracja jest zbyt długa i trudna. Czasy mozolnego wypełniania formularza przeszły do historii. Jak zatem wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny przy rejestracji?

  1. Część pierwsza – po pierwsze zacznijmy od wejścia na oficjalną stronę bukmachera Fuksiarz i kliknięcia zakładkę „Rejestracja”. Następnie pojawi się osobne okno przedstawiające dwa kroki. W pierwszym wpisujemy adres e-mail, hasło i numer telefonu. Poniżej zaznaczamy, że jesteśmy pełnoletni i akceptujemy cały regulamin bukmachera,
  2. Krok drugi – w ostatniej fazie firma wymaga od nas uzupełnienia dodatkowych danych jak: imię i nazwisko, nr PESEL i kod SMS. Na koniec zaznaczamy pole „chcę otrzymać bonus powitalny” i wpisujemy kod promocyjny Fuksiarz o treści „TYPERVIP”. Gwarantuje on zakład bez ryzyka do 500 zł oraz możliwość skorzystania z innych ciekawych promocji. Po zatwierdzeniu rejestracji konto dostaje status tymczasowego. Ma to swoje ograniczenia. Nie będziemy mogli wypłacać środków, maksymalna wygrana na 1 kuponie może wynieść 2279,99 zł, a suma stawek na wszystkie zakłady to maksymalnie 5000 PLN. Taki rodzaj konta jest aktywny przez 90 dni. Po tym czasie należy wgrać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Zdjęcie musi zawierać dwie strony i dobrą jakość, aby obsługa klienta mogła bez problemu odczytać nasze dane. Weryfikacja odbywa się w ciągu kilkunastu minut.

Fuksiarz kod promocyjny – Cashback do 500 PLN


Większość firm bukmacherskich oferuje nowym graczom bonus od wpłaty. Firma zazwyczaj podwaja kwotę depozytu, a zadaniem typujących jest obrót bonusem według regulaminu. Fuksiarz tym razem zrezygnował z tego rodzaju promocji i przygotował równie popularny w naszym kraju zakład bez ryzyka. Inna nazwa to cashback, który gwarantuje zabezpieczenie pierwszego obstawionego kuponu na stronie lub w aplikacji mobilnej. Legalny bukmacher Fuksiarz zwraca 50% środków do 500 zł, jeśli nasze typy okażą się błędne. W przypadku wygranej cała nagroda wraca na konto depozytowe, a pieniądze możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalszą zabawę.

Jak widzimy, nie jest to standardowy cashback 100% od danej kwoty zakładu. To uboższa forma promocji, ale za to ciesząca się większą popularnością niż u konkurencji. Jest to spowodowane tym, że zwrócone środki nie podlegają żadnemu obrotowi! Jedynym warunkiem jest postawienie kuponu akumulowanego z minimum 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego spotkania nie mniejszym niż 1.60. Kwota minimalna aktywująca cashback to 50 PLN, a maksymalna 1137 zł. Pamiętajmy jednak, że oferta jest ważna tylko dla graczy, którzy podczas formularza rejestracyjnego wpisali Fuksiarz kod promocyjny o treści „TYPERVIP”.

Kod promocyjny Fuksiarz – freebet


Często w bonusach powitalnych firmy bukmacherskie stosują darmowe zakłady dla nowych klientów. Dzięki temu szybko mogą pozyskać osoby, które zarejestrują bezpłatnie konto i skorzystają z promocji. Jest to dobra metoda, która jednak wymaga od bukmachera wysokiego kapitału i adekwatnego regulaminu. W końcu mowa tutaj o darmowych środkach na grę, które mogą przerodzić się w coś większego, jeśli dopisze nam szczęście. Fuksiarz freebet niestety od początku działalności nie zaistniał w ofercie startowej. Ubolewamy nad tym faktem, jednak rozumiemy politykę firmy. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka do 500 zł stali klienci mogą skorzystać z promocji adresowanej do fanów sportów wirtualnych. Tu Fuksiarz przygotował „Cashback na sporty wirtualne”. Na czym to polega?

 

Fuksiarz – Pozostałe promocje

Fuksiarz – Wpłaty i Wypłaty


Polski operator zakładów sportowych umożliwia kilka metod płatności. Dokonać depozytu możemy za pomocą:


Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 1 złotówkę. Taka sama kwota widnieje w przypadku wypłat. Te dokonywane są natychmiastowo dla najpopularniejszych banków, bez ukrytych prowizji. Firma Fuksiarz współpracuje z 16 bankami. Pieniądze można wypłacać wyłącznie na własny rachunek bankowy.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Treść kodu to „TYPERVIP”. Pole z kodem promocyjnym zapełniamy podczas formularza rejestracyjnego. Gwarantuje on cashback do 500 PLN, a także kilka atrakcyjnych bonusów dla zarejestrowanych graczy.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Tak, firma uzyskała wszystkie potrzebne zezwolenia w 2020 roku.

Dlaczego warto założyć konto u bukmachera Fuksiarz?

Przede wszystkim jest to bukmacher, który wyróżnia się ofertą sportów wirtualnych i przedmeczowych. Oprócz tego znajdziemy tutaj także gry karciane, funkcję „Fuks Kreator”, która daje możliwość łączenia zakładów z jednego wydarzenia oraz dwa bonusy w formie cashbacku.