SUPERBET KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny superbet

SuperBet to bukmacher, który wywodzi się z Rumunii. Swoją premierę w Polsce miał w 2018 roku, kiedy to otworzył u nas swoje pierwsze punkty stacjonarne. Od jakiegoś czasu działa też aktywnie w przestrzeni online, gdzie oferuje zawieranie zakładów wzajemnych za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej superbet.pl lub za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Choć w Polsce grupa rozpoznawalne jest zaledwie od czterech lat, to jej historia jest znacznie dłuższa. Na rynku rumuńskim grupa działa już od ponad dekady i jest jednym z liderów tamtejszego rynku z ponad 1000 punktów stacjonarnych. Docelowo SuperBet pragnie również, na stałe dołączyć do czołówki polskiej wśród firm, które oferują zawieranie zakładów wzajemnych zarówno w punktach naziemnych jak i w przestrzeni online. To sprawia, że SuperBet kod promocyjny dla nowych graczy również musi być bardzo atrakcyjny i porównywalny z największymi bonusami, które oferuje konkurencja. 

W przypadku tej marki na uwagę na pewno zasługuje to, jakie grono ambasadorów ich reprezentuje. Należą do nich między innymi znani z zielonych boisk Jerzy Dudek oraz Sławomir Peszko, a także międzynarodowa gwiazda sportów walki Jan Błachowicz. SuperBet to młoda marka w Polsce, dlatego musi bardzo aktywnie walczyć o uwagę w mediach oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Wysoki Cashback na start 

Dla nowych klientów bukmacher zaproponował kilka ciekawych bonusów, które na pewno są kuszące. Przede wszystkim możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka przez pierwszy tydzień do kwoty aż 1300 złotych. Dzięki temu macie bezpieczeństwo zawierania pierwszych zakładów i możecie pozwolić sobie na większe ryzyko. Aby skorzystać z bonusu, w procesie rejestracyjnym wystarczy wpisać SuperBet kod promocyjny TYPERVIP. Aktywując dedykowany kod promocyjny od ZawódTyper, możecie skorzystać z bardzo preferencyjnych warunków oraz atrakcyjnych bonusów, dzięki którym ewentualne wygrane będą jeszcze wyższe. Opcja zakładu bez ryzyka do 1300 złotych kusi, zwłaszcza że nie musimy od razu wpłacać całej kwoty. SuperBet kod promocyjny działa tak, że po rejestracji marka zwraca nam zakłady, które przegraliśmy w ciągu pierwszych 7 dni. Zwrotowi podlega maksymalnie kwota do 1300 złotych. 

Do promocji zaliczają się różne zakłady, które oferuje SuperBet. Mowa tu oczywiście o zakładach przedmeczowych oraz tych na zakłady live. Promocja Cashback 1300 złotych łączy się również z innymi bonusami od buka oraz jej aktywacja możliwa jest z poziomu aplikacji mobilnej SuperBet, co jest dodatkowym atutem. Aby zapoznać się ze szczegółowymi wymogami związanymi z tym bonusem, warto sprawdzić regulamin na stronie SuperBet. Aby móc wypłacić środki, musimy obrócić go dwukrotnie na kuponach z kursem łącznym przekraczającym 1,80. Oznacza to, że nie jest wymagany kurs minimalny na pojedyncze zdarzenie. Na obrót bonusem, aby go nie stracić, mamy 10 dni. Kod promocyjny SuperBet pod tym kątem jest ciekawy sprawdzenia. 

Spis treści

  1. Wysoki Cashback na start 
  2. Freebet od SuperBet
  3. Dodatkowy bonus od depozytu
  4. Dodatkowe promocje od SuperBet
  5. Promocje na konkretne dni
  6. Co SuperBet przygotuje na Mundial 2022?
  7. Na co jeszcze zwrócić uwagę?
  8. Krótkie podsumowanie

Freebet od SuperBet

Cashback to nie jedyna promocja, którą przygotował SuperBet dla nowych graczy. Oprócz tego mogą oni skorzystać między innymi z freebetu w aplikacji mobilnej w wysokości 20 złotych. Popularne zakłady bez depozytu to bez dwóch zdań jedne z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych bonusów z punktu widzenia każdego gracza. SuperBet kod promocyjny bez depozytu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nowych klientów, którzy bez dużego wkładu własnego mogą skorzystać z dodatkowych środków na zawieranie zakładów wzajemnych. Aby z niego skorzystać, musicie pobrać dedykowaną aplikację mobilną Superbet i w procesie rejestracji użyć naszego dedykowanego kodu „TYPERVIP”. Następnie po przejściu przez proces rejestracyjny wpłaćcie minimum 20 złotych depozytu, a w zamian za to SuperBet przekaże Wam 20 złotych w ramach freebetu. 

Na aktywację dodatkowych środków będziecie czekać maksymalnie 72 godziny od zalogowania do aplikacji. Na wykorzystanie bonusu macie 7 dni po jego przyznaniu. Otrzymany freebet Superbet można przeznaczyć zarówno na zakłady live, jak i ofertę przedmeczową. SuperBet kod promocyjny daje nam określone korzyści i musimy obrócić kwotą 20 złotych tylko dwa razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.. To ciekawa opcja, która bardzo chętnie wykorzystywana jest przez innych nowych klientów. Czytaj więcej o Bonus bez depozytu SuperBet.

Dodatkowy bonus od depozytu

Kolejny bonus dla nowych klientów to bonus od depozytu. Aby go otrzymać, koniecznie podajcie w procesie rejestracji kod promocyjny SuperBet TYPERVIP. Następnie w ciągu pierwszych 14 dni od rejestracji wpłać pierwsze pieniądze na konto gracza. Pierwszy depozyt musi wynosić minimum 20 złotych, a dzięki temu otrzymamy bonus od depozytu w wysokości 100%. Maksymalna kwota w tym bonusie to 200 złotych, który otrzymamy po wpłacie pierwszego depozytu w tej samej kwocie. Aby wypłacić otrzymane w ten sposób środki, wystarczy obrócić 2-krotnością otrzymanej kwoty bonusu tylko na kuponach o kursie minimum 1,80. Cała operacja musi nastąpić w ciągu 10 dni od otrzymania środków bonusowych. To bardzo atrakcyjna propozycja i łatwa wypłata. Kod promocyjny SuperBet w tym aspekcie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i nowych użytkowników. Więcej o tej promocji możecie przeczytać na stronie bukmachera, gdzie zapoznacie się również ze szczegółowym regulaminem. 

Dodatkowe promocje od SuperBet

Wspomniane trzy bonusy na start to nie jedyne promocje, które dla swoich klientów przygotował bukmacher SuperBet. Po wejściu w dedykowana zakładkę z bonusami na ich stronie, możemy zapoznać się z naprawdę imponującą ich listą. Obecnie jest to zdecydowanie jedna z najszerszych i najbardziej atrakcyjnych ofert bonusowych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. SuperBet kod promocyjny, który dla Was przygotowaliśmy, pozwala na skorzystanie z wielu dodatkowych bonusów. Wśród nich znajdziecie między innymi Superspin, czyli możliwość zakręcenia wirtualnym kołem fortuny SuperBet. To ukłon w stronę najbardziej aktywnych graczy, którzy mogą kręcić codziennie i w ten sposób zdobywają dodatkowe bonusy. Mogą to być bonusy do depozytu (minimum 5 złotych) lub premię na zakłady przedmeczowe i wiele, wiele innych. Oczywiście z tej promocji mogą skorzystać tylko zalogowani gracze. 

Kolejna loteria, która dedykowana jest najbardziej aktywnym graczom, to Super Game. W każdej z rund pula wynosi aż 25 000 złotych, a gracze muszą podawać odpowiedzi na cztery zadane przez bukmachera pytania. Nagroda za komplet trafnych odpowiedzi może wynosić aż 10 000 złotych, a 3 i 2 prawne odpowiedzi to bonus o wysokości aż 7 500 złotych. Bonus dzielony jest przez liczbę graczy, którzy uzyskają dany wynik, ale wciąż to okazja do zdobycia depozytu bez wkładu własnego. Dodatkowo SuperBet przygotował bonusy na kupony AKO, granie na określone ligi, na przykład na Ekstraklasę lub takie promocje jak Super Mecz i Super Live, czyli wybrane zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo z odpowiednio wyższymi kursami niż w ofercie standardowej. Szeroki pakiet bonusów w SuperBet sprawia, że oferta tego bukmachera jest naprawdę bardzo atrakcyjna i godna sprawdzenia. W tym zakresie SuperBet kod promocyjny na pewno spełnia swoje zadanie i aktywizuje graczy. 

Promocje na konkretne dni

Bardzo ciekawą opcją, na którą zdecydowali się przedstawiciele bukmachera SuperBet, jest przygotowanie dedykowanych promocji na konkretne dni. W ten sposób powstały między innymi bonusy za aktywne poniedziałki. Wszyscy, którzy rozpoczną aktywnie nowy tydzień z zakładami w SuperBet oraz spełnią określone warunki zakładów, mogą liczyć na dodatkowe 50 złotych do obrotu w swoim depozycie. We wtorki natomiast kupony AKO zwiększane są średnio o 15-30% od stawki ogólnej, do 200 złotych. W środę i czwartek bez obaw możecie stawiać na północnoamerykańską ligę koszykówki NBA, ponieważ zakłady są wówczas kompletnie bez ryzyka. Jeśli przegramy możemy liczyć na zwrot środków po 22 złote. W weekend mamy 10% cashback to jest o tyle ciekawe, że to w weekendy bardzo często rozgrywane są najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie. SuperBet kod promocyjny na dany dzień, przygotowało z myślą o tym, by gracze regularnie korzystali z ich usług i wciąż pozostawali aktywni. 

Co SuperBet przygotuje na Mundial 2022?

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to doskonały czas do tego, by bukmacherzy zaskoczyli graczy czymś ekstra. Z doświadczenia wiemy, że największe sportowe wydarzenia, w tym przede wszystkim te piłkarskie, to czas wzmożonej aktywności promocyjnej oraz bonusowej bukmacherów. Jeżeli chcecie wykorzystać atrakcyjny SuperBet kod promocyjny, Mundial w Katarze może być do tego świetną okazją, ponieważ bukmacher powinien przygotować coś bardzo atrakcyjnego. Póki co nie mamy dokładnych informacji, na czym będą polegać bonusy oraz w jakiej będą postaci, więc to tylko nasze spekulacje. Na 99% możemy być pewni, że przygotowany z myślą o Mistrzostwach Świata 2022 SuperBet kod promocyjny będzie atrakcyjny, czym bukmacher będzie chciał wygrać z konkurencją. 

Warto na bieżąco sprawdzać wyniki wyszukiwania pod hasłami „SuperBet kod promocyjny Mundial 2022” lub „Superbet kod promocyjny Mistrzostwa Świata Katar 2022” oraz oficjalną stronę bukmachera. Oczywiście, jak tylko pojawią się jakieś informacje na temat czerwcowych Mistrzostw Świata i promocji SuperBet dla graczy to od razu Was o tym poinformujemy. W tym momencie jednak nie możemy potwierdzić Wam tego na 100%, ponieważ informacje takie nie przedostają się do mediów oraz nie zostały oficjalnie podane przez SuperBet. Liczymy na to, że nastąpi to już niedługo, bo do Mundialu w Katarze pozostało już tylko kilka miesięcy.

Gdy będziemy śledzić wyjątkowe Mistrzostwa Świata w Katarze, SuperBet kod promocyjny powinien przygotować zarówno dla nowych graczy oraz tych, którzy już korzystają z jego oferty. W ten sposób nie tylko pozyskają nowych klientów, ale również zaktywizują tych, którzy już mają konto w ich bazie. Niezależnie od tego jak będzie wyglądał SuperBet kod promocyjny, Mundial 2022 powinien dostarczyć kibicom w Polsce wielu emocji związanych z występem na europejskim czempionacie naszej drużyny narodowej z Robertem Lewandowskim w składzie. 

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wspomniane bonusy i promocje dla nowych klientów oraz lojalnych graczy w SuperBet to tylko niektóre z możliwości. Bukmacher znany jest z tego, że jego oferta mocno ewoluuje, a na jego stronie z bonusami możemy znaleźć już kilkanaście propozycji. Oczywiście wciąż dużym zainteresowaniem cieszy się SuperBet kod promocyjny bez depozytu. Ponadto bukmacher przygotował dedykowany Super Club, czyli program lojalnościowy, w którym nagradza graczy punktami. Punkty zdobywa się między innymi za spełnienie wymogów rejestracyjnych oraz regularną grę, a następnie można wymieniać je na atrakcyjne nagrody, w tym cashback, freebety i inne opcje. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem może być Super Szansa, czyli możliwość wygrania kuponu nawet w przypadku przegrania zdarzenia. To opcja, która dostępna jest tylko w punktach naziemnych tego bukmachera. 

Krótkie podsumowanie

Jeżeli rozpoczynacie swoją przygodę z wzajemnymi zakładami sportowymi lub chcielibyście skorzystać z oferty Superbet, koniecznie wpiszcie nasz kod promocyjny „TYPERVIP”. Kod promocyjny SuperBet, który Wam udostępniamy, pozwala Wam na zawieranie zakładów na bardzo korzystnych warunkach oraz skorzystanie z wyjątkowych bonusów i promocji, które zostały stworzone z myślą o naszych czytelnikach i fanach. SuperBet to bukmacher, który działa na polskim rynku od 4 lat, więc należy do tych mniej doświadczonych podmiotów, jednak jego oferta, zarówno pod kątem kursów, zakładów oraz bonusów jest bardzo szeroka. To sprawia, że jego popularność stale rośnie i zdobywa nowych klientów na polskim rynku, który należy do bardzo prężnie się rozwijających. 

Korzystanie z dedykowanych promocji to nie tylko wyższe kursy i ciekawe bonusy, ale również pomnażanie swoich ewentualnych wygranych. W ten sposób, robiąc to samo i inwestując te same środki, możecie zwiększyć swoje wygrane lub zabezpieczyć swój depozyt przez stratą. Każdy bonus rządzi się swoimi prawami, dlatego przed skorzystaniem z niego, warto dokładnie zapoznać się z regulaminem usługi. Z punktu widzenia gracza kluczowe będą zarówno warunki przyznania bonusu, ale również to, w jaki sposób trzeba nim obrócić, aby móc zgromadzone środki w depozycie wypłacić na konto bankowe. Zasady te w SuperBet są bardzo klarowne i z naszej perspektywy również korzystne, z czym zgadzają się również inni eksperci w branży zakładów bukmacherskich. Przeczytaj opinie o SuperBet.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest SuperBet kod promocyjny?

Kod promocyjny SuperBet to „TYPERVIP”.

Co otrzymam z kodem promocyjnym SuperBet?

Po wpisaniu kodu „TYPERVIP” przy rejestracji uzyskasz cashback do 1300 zł oraz bonus od depozytu 100% do 200 PLN.